ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Już wkrótce 64 Aukcja Sztuki Młodej. Zobacz katalog!

Wracamy po długim weekendzie ze świeżo opublikowanym katalogiem 64 Aukcji Sztuki Młodej! Licytacja odbędzie się już we wtorek 28 czerwca 2022 r. o godz. 19:30. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym, a wkrótce także do odwiedzania wystawy przedaukcyjnej. Szczegóły poniżej!

W katalogu prezentujemy ponad 60 dzieł autorów młodego pokolenia. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Państwa bardzo różnorodny wybór prac – zarówno pod kątem tematyki, jak i stylistyki. Od figuracji – m.in. obrazy Iwony Kobryń, Aleksandry Adamczak, Katarzyny Plewy, Marcina Kędzierskiego, przez pejzaże, jak bajkowa kompozycja Adama Melera, krajobraz Gabrieli Paluch, nastrojowa kompozycja Beaty Tarnowskiej, po abstrakcje – prace Magdaleny Barczyk-Kurus, Joanny Rudek, Yulii Halyshyn czy Arkadiusza Rataja.

Jak licytować?

– Zlecenia licytacji telefonicznej i limity można składać już w prosty sposób przez naszą stronę, klikając w przycisk “Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją.

– Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl

– Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której można licytować online w czasie rzeczywistym.

Wszystkie prace prezentowane w katalogu można będzie oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 22 czerwca 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00. Wkrótce opublikujemy także wirtualny spacer po wystawie.