ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Kolejna edycja Social Media Cafe w Xanadu

Zapraszamy na kolejną edycję Social Media Cafe by Fat ROI, która odbędzie się w Xanadu już 25 lipca 2017 r. o godz. 9:00! Aby zapisać się na wtorkowe spotkanie, wystarczy wypełnić formularz na stronie Fat ROI.

W symbolicznej cenie kawa i ciasteczka, a przede wszystkim duża dawka inspirującej wiedzy z zakresu wykorzystania mediów społecznościowych w biznesie oraz ciekawe kontakty. Spotkania prowadzone są przez ekipę Fat ROI – Dominikę Nawrocką i Magdalenę Daniluk. Na najbliższych warsztatach wyjątkowo będziemy gościć także Agnieszkę Czaplińską, prezes firmy Coach and More zajmującej się treningiem i doradztwem zawodowym, która podzieli się wiedzą ze swojej branży.

Na spotkanie może zapisać się każdy, kto zajmuje się kwestiami związanymi z marketingiem w swojej firmie i szuka dodatkowej wiedzy, inspiracji i konkretnych danych z rynku, a także przedstawiciele branż kreatywnych oraz twórcy.

Formuła spotkań:
– Początek o godz. 9:00 w Galerii Xanadu, ul. Hoża 51 w Warszawie (przed galerią dostępne miejsca parkingowe – szczegółowe informacje na temat dojazdu znajdują się tutaj)
– Kawa i networking ok. 10-20 minut
– Wystąpienia i prezentacje prowadzących i gości
– Dyskusja i pytania uczestników
– Rozmowy w kuluarach, zakończenie spotkania ok. godz. 10:30

Social Media Cafe by Fat ROI to inicjatywa skierowana do osób prowadzących własne firmy lub zaangażowanych w promocję biznesu: managerów, przedsiębiorców, przedstawicieli branż kreatywnych oraz twórców. Podczas 1,5-godzinnego niezobowiązującego spotkania przy kawie będzie można posłuchać o tym, jak efektywnie promować swój biznes i korzystać z narzędzi social media, takich jak Facebook, Instagram czy Linkedin, a także wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami oraz omówić konkretne przypadki i problemy. Poprzednie spotkania z tego cyklu cieszyły się dużym powodzeniem i okazały się bardzo inspirujące!