ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Kolejne spotkania Social Media Cafe

Już 16 maja i 22 czerwca 2017 r. o godz. 9:00 odbędą się u nas kolejne spotkania z cyklu Social Media Cafe by Fat ROI organizowane w Xanadu przez Magdalenę Daniluk i Dominikę Nawrocką! W programie przede wszystkim duża dawka wiedzy.Najbliższe spotkania poświęcone bedą portalowi LinkedIn oraz ekosystemowi aplikacji wspierających pracę na platformach społecznościowych.

Social Media Cafe by Fat ROI to inicjatywa skierowana do osób prowadzących własne firmy, bądź zaangażowanych w promocję biznesu: managerów, przedsiębiorców, przedstawicieli branż kreatywnych oraz twórców. Podczas 1,5-godzinnego niezobowiązującego spotkania przy kawie będzie można posłuchać o tym, jak efektywnie promować swój biznes i korzystać z narzędzi social media, takich jak Facebook, Instagram czy Linkedin, a także wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami oraz omówić konkretne przypadki i problemy. Poprzednie spotkania z tego cyklu cieszyły się dużym powodzeniem i okazały się bardzo inspirujące!
Aby zapisać się na wtorkowe spotkanie, wystarczy wypełnić krótki formularz zamieszczony na stronie Fat ROI. Spotkania odbywają się w cenie kawy i ciastka – kwota 15 zł jest potwierdzeniem uczestnictwa i deklaracją udziału. Serdecznie zapraszamy!