Licytuj grafiki uznanych artystów na naszej aukcji online!

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszej aukcji online “Grafika kolekcjonerska”, która trwa na portalu OneBid.pl do 23 stycznia 2022 r. To okazja nie tylko dla kolekcjonerów grafiki, ale dla każdego, kto poszukuje niebanalnej sztuki.

>>> Zobacz katalog aukcji

Jest wiele powodów, by kolekcjonować grafikę. Stosunkowo niska cena, za jaką możemy nabyć dzieła cenionych artystów, łatwość w przechowywaniu takich prac, różnorodność technik, których odkrywanie jest prawdziwą przyjemnością – to tylko niektóre z nich.

W katalogu aukcji zgromadziliśmy różnorodny wybór prac wykonanych w tradycyjnych technikach graficznych, takich jak linoryt, akwaforta, litografia, czy sitodruk. Znajdziecie w nim grafiki uznanych autorów średniego pokolenia m.in. Bettiny Bereś, Patryka Lutomskiego, Leonarda Pędziałka czy Joanny Wiszniewskiej-Domańskiej, a także prace młodych autorów, takich jak Agata Burnat, Yaroslava Holysh, Zuzanna Kosińska, czy Jonasz Koperkiewicz.

Prace prezentowane w katalogu aukcji dostępne są do obejrzenia na żywo w naszej galerii w godzinach otwarcia: pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00.

Finał licytacji: 23 stycznia 2022 r., godz. 21:00