ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Malowanie przy winie

Już 21 sierpnia 2019 r. zapraszamy na drugą edycję spotkania “Malowanie przy winie” – warsztatów artystycznych dedykowanych wszystkim, którzy chcieliby spróbować swoich sił w rysunku i malarstwie w niezobowiązującej atmosferze. Zapisy trwają – polecamy zarezerwować sobie miejsce z wyprzedzeniem! 

Najbliższe warsztaty odbędą się 21 sierpnia 2019 r. w godz. 18:00-21:00. Zajęcia prowadzone są w naszych wnętrzach przez ART FORM studio, czyli artystów Julię Kowalską i Jakuba Czyża, którzy na co dzień uczą rysunku i malarstwa adeptów sztuki m.in. osoby chcące zdawać na wyższe uczelnie artystyczne.

→ Więcej informacji oraz bilety pod tym linkiem!

Agenda spotkania:

18.00-18.15 – Oprowadzenie po wnętrzu galerii i czas na nieformalne poznanie się uczestników

18.15 -18.30 – “Na sztuce zna się każdy” – krótka prezentacja dotycząca emocji związanych ze sztuką, preferencji estetycznych, rozwijania gustu i tego, dlaczego chcemy obcować ze sztuką. Prowadzenie Agnieszka Gniotek, właścicielka Galerii Xanadu

18.30-21.45 – Warsztat malarski i rysunkowy. Praca z modelem i zaaranżowaną martwą naturą. Indywidualne korekty

21.45-22.00 – Przegląd prac zrealizowanych na zajęciach

Podczas całego spotkania uczestniczy mogą korzystać z degustacji win, przygotowanej przez “Skład win” w autorskiej selekcji Krzysztofa Majera oraz drobnych przekąsek m.in. w postaci serów i owoców.

Istnieje prawdopodobieństwo poplamienia węglem lub farbami ubrań. Prosimy wziąć to pod uwagę. Spotkanie dla uczestników pełnoletnich. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość pozostawienia wykonanych prac w galerii “do wyschnięcia” i odebrania ich w innym, ustalonym terminie.