ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Malowanie przy winie w Xanadu

Zapraszamy na „Malowanie przy winie” – spotkanie dla osób amatorsko zainteresowanych uprawianiem sztuki i spędzeniem miło czasu w gronie, które podziela podobną pasję. Spotkania odbywają się w wypełnionych sztuką współczesną, przestronnych i atrakcyjnych wnętrzach Galerii Xanadu w Warszawie.
Zajęcia prowadzone są przez Art Form Studio czyli artystów Julię Kowalską i Jakuba Czyża, którzy na co dzień uczą rysunku i malarstwa adeptów sztuki m.in. osoby chcące zdawać na wyższe uczelnie artystyczne.

Ilość miejsc na spotkaniu jest ograniczona. Aby zarezerwować sobie możliwość uczestnictwa, należy wykupić bilet pod tym linkiem!

Agenda spotkania:
18.00-18.15 – Oprowadzenie po wnętrzu galerii i czas na nieformalne poznanie się uczestników
18.15 -18.30 – „Na sztuce zna się każdy” – krótka prezentacja dotycząca emocji związanych ze sztuką, preferencji estetycznych, rozwijania gustu i tego, dlaczego chcemy obcować ze sztuką. Prowadzenie Agnieszka Gniotek, właścicielka Galerii Xanadu
18.30-21.45 – Warsztat malarski i rysunkowy. Praca z modelem i zaaranżowaną martwą naturą. Indywidualne korekty
21.45-22.00 – Przegląd prac zrealizowanych na zajęciach

Podczas całego spotkania uczestniczy mogą korzystać z degustacji win, przygotowanej przez „Skład win” w autorskiej selekcji Krzysztofa Majera oraz drobnych przekąsek m.in. w postaci serów i owoców. Istnieje prawdopodobieństwo poplamienia węglem lub farbami ubrań. Prosimy wziąć to pod uwagę. Spotkanie dla uczestników pełnoletnich. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość pozostawienia wykonanych prac w galerii „do wyschnięcia” i odebrania ich w innym, ustalonym terminie.