ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Internetowa aukcja nadrealizmu

Na Artinfo.pl rozpoczęła się nasza aukcja internetowa zatytułowana “Nadrealizm i realizm magiczny”, która potrwa do 25 czerwca 2018 r. do godz. 21:00! Zapraszamy już do Xanadu na wystawę wszystkich prac z katalogu towarzyszącą licytacji.

→ Link do katalogu znajduje się tutaj.

W ofercie aukcyjnej znajdą Państwo 19 starannie wyselekcjonowanych prac utrzymanych w stylistyce nadrealizmu i realizmu magicznego.

Polecamy szczególnie nastrojowe płótno Henryka Laskowskiego, cenionego autora od lat działającego w tym nurcie. Kolejną wartą uwagi pozycją jest obraz Piotra Tarkowskiego, artysty niezwykle rzadko pojawiającego się na aukcjach, którego prace zachwycają dopracowaniem i techniką. Wielbicielom bajkowych motywów polecamy pracę Janusza Orzechowskiego, dekoracyjne płótno Dariusza Milińskiego, czy kompozycję Zbigniewa Olszewskiego. Artyści tworzący w nurcie nadrealizmu bardzo często sięgają po motywy związane ze snem, czy marzeniami sennymi. To na przykład prace Grzegorza Ziółkowskiego, czy Jacka Krupy. Płótno Beaty Krystek-Borkowskiej wykorzystuje z kolei tematykę mitologiczną. Warto zwrócić uwagę także na poetycką pracę Natalii Pławeckiej, nierzeczywisty pejzaż Ewy Nowiszewskiej, czy fantazyjną, bliską abstrakcji strukturę Karola Łukasiewicza.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem i do odwiedzin wystawy towarzyszącej aukcji!