ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

nowe terminy social media cafe by fat roi

Już 22 sierpnia i 19 września 2017 r. o godz. 9:00 zapraszamy do xanadu na kolejne spotkania z cyklu social media cafe by fat roi! 1,5-godzinne warsztaty to świetna okazja, aby rozeznać się w tematyce mediów społecznościowych.

najbliższe spotkanie 22 sierpnia odbędzie się w formie konsultacji grupowych – będzie okazja do wymiany doświadczeń między uczestnikami i omówienia konkretnych zagadnień i problemów.

polecamy udział każdemu, kto prowadzi własną firmę lub jest odpowiedzialny za kwestie promocji, zapraszamy menedżerów, dyrektorów zarządzających, przedstawicieli branż kreatywnych i artystów. na warsztatach można dowiedzieć się, jak efektywnie korzystać z takich narzędzi jak facebook, instagram, linkedin czy youtube i jak za ich pomocą promować swój biznes oszczędzając czas i pieniądze. gwarantujemy, że otrzymają państwo dużą dawkę konkretnej wiedzy, praktycznych porad i inspiracji. spotkania mają luźną formę – oprócz prezentacji ekspertów jest także czas na rozmowy i networking.

aby się zapisać na warsztaty, wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie fat roi i wybrać datę spotkania (22 sierpnia lub 19 września 2017 r., godz. 9:00). social media cafe odbywają się w cenie kawy i ciastka – kwota 15 zł  jest potwierdzeniem chęci uczestnictwa. serdecznie zapraszamy!