ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Nowy adres galerii Xanadu

z przyjemnością informujemy o zmianach w Galerii Xanadu! Po prawie czteroletniej obecności na ul. Hożej 51 opuszczamy naszą dotychczasową przestrzeń wystawienniczą. 

Zapraszamy Państwa do nowego lokalu, również znajdującego się w samym centrum Warszawy, w którym, tak jak dotychczas, przygotowywać będziemy wystawy indywidualne i zbiorowe reprezentowanych przez Xanadu artystów, prezentować prace o walorach kolekcjonerskich i inwestycyjnych oraz organizować aukcje młotkowe. W nowej przestrzeni będziemy też kontynuować spotkania dla kolekcjonerów i przedsiębiorców. Pierwsze odbędą się jeszcze w czerwcu, o czym wkrótce będziemy informować.

Nowy adres galerii to: Al. Jerozolimskie 101 lok. 52, 02-011 Warszawa. Godziny pracy galerii pozostają bez zmian: pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00. Obecnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki i do nowego lokalu zaprosimy Państwa od 5 czerwca 2020 r. Do tego czasu w sprawie zakupu dzieł sztuki lub dostarczenia dzieł do sprzedaży prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 503 012 889 lub mailowy na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl

Nasza nowa przestrzeń znajduje się w równie klimatycznym miejscu, co poprzednia – kamienica przy Al. Jerozolimskich 101 to ciekawy przykład świetnie zachowanej architektury przedwojennego modernizmu. Mamy nadzieję, że odwiedzą nas Państwo wkrótce w nowym miejscu!