ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Obejrzyj wystawę prac z Aukcji Sztuki Ukraińskiej! Na żywo lub online

W przestrzeni Xanadu można od kilku dni oglądać wystawę przedaukcyjną Aukcji Sztuki Ukraińskiej. Gorąco zachęcamy do odwiedzin i zapoznania się z prezentowanymi pracami na żywo. W katalogu oprócz malarstwa znalazło się kilka rzeźb i prac przestrzennych, a także grafiki i fotografie. Jest różnorodnie, zarówno pod względem technik, jak i stylistyki dzieł. Wystawa dostępna jest do oglądania w godzinach naszej pracy: 12:00-19:00 w tygodniu i 11:00-16:00 w sobotę.

Nie masz możliwości nas odwiedzić? Koniecznie zapoznaj się z wirtualnym spacerem po wystawie, który przygotowały dla nas Wnętrza 3D! Dzięki modelowi 3D możesz przespacerować się po naszej galerii i obejrzeć każdą pracę z różnych stron bez wychodzenia z domu. To świetna alternatywa dla osobistej wizyty w galerii i dobre uzupełnienie reprodukcji prac, które nie zawsze oddają charakter dzieł w pełni.

Aukcja Sztuki Ukraińskiej odbędzie się już 5 kwietnia 2022 r. o godz. 19:30. Cały dochód z wylicytowanych prac trafi do artystów uczestniczących w aukcji.

 

Jak licytować?

– Zlecenia licytacji telefonicznej i limity złożysz w prosty sposób przez naszą stronę, klikając w przycisk “Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją.

– Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl

– Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której w prosty sposób można licytować online w czasie rzeczywistym.

Licytację wspierają portale Artinfo.pl i Onebid.pl, które zrezygnowały ze wszytkach opłat za umieszczenie katalogów i licytację prac. Nieodpłatnie spacer 3D przygotowały dla nas Wnętrza 3D. Aukcję, również nieodpłatnie, poprowadzi licytator Xanadu Galerii i Domu Aukcyjnego – Piotr Firan.