ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Odkryj dzieła z katalogu 87 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby

Na naszej stronie i na portalu OneBid.pl znajdziesz już katalog 87 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby! Na licytację zapraszamy Cię we wtorek 21 maja 2024 r. o godz. 19:30.

Wystawa przedaukcyjna jest już dostępna do oglądania w naszej siedzibie przy ul. Andersa 29 w Warszawie. W przyszłym tygodniu udostępnimy również wirtualny spacer po wystawie dla tych z Was, którzy nie będą mieli możliwości nas odwiedzić.

→ Wśród naszych propozycji znajdziesz sporą grupę prac w żywych, wyrazistych kolorach. Tego typu dzieła to świetny wybór, jeżeli poszukujesz sztuki, która ożywi wnętrze, wprowadzi dynamikę i będzie dodawała Ci energii na co dzień – w domu lub przestrzeni firmowej.

To m.in. prace Anny Jarzymowskiej, Vanessy Świgulskiej, Katarzyny Doroby, Jana Trojana, Jadwigi Wolskiej, Nadii Shepitchak, Magdaleny Barczyk-Kurus, Gossi Zielaskowskiej czy Natalii Kozarzewskiej.

→  W katalogu nie zabrakło także prac w bardziej stonowanej, relaksującej palecie barw. Jeżeli poszukujesz dzieł, które będą bardziej koić zmysły niż pobudzać, to zwróć uwagę na prace Iwony Kobryń, Izy Jaśniewskiej, Filipa Łozińskiego, Agnieszki Butkowskiej, Joanny Mrozowskiej czy Barbary Czerwińskiej.

→  Tym razem w katalogu szerzej reprezentowana jest też rzeźba – wśród prac przestrzennych znajdziesz zarówno rzeźby figuratywne czy portretowe, jak i abstrakcyjne. To prace Vladimira Fomina, Waldemara Mazurka, Anny Hałat, Iwony Pastok, Agnieszki Religi oraz Sylwii Walani-Telegi.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z pełnym katalogiem oraz do składania zleceń i limitów licytacyjnych!

Jak wziąć udział w nadchodzącej licytacji?

1. Osobiście – w naszej siedzibie przy ul. Andersa 29 w Warszawie.

2. Zdalnie – limity i zlecenia licytacji telefonicznej złożysz przez naszą stronę.

3. Online – za pośrednictwem platformy Onebid.pl