Hanna Rozpara (ur. 1990 r.)Tytuł: Asteroidy, 2017Informacje: akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2017, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA “ASTEROIDY” 2017 Cena wywoławcza: 800,00 złStatus: Niedostępny