ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

“Port i morze” – aukcja na Artinfo.pl

Na portalu Artinfo.pl ruszyła nasza aukcja internetowa “Port i morze” poświęcona marynistyce! Polecamy waszej uwadze katalog aukcyjny, w którym znalazło się 27 prac. Licytacja potrwa do 13 sierpnia 2018 r. do godz. 21:00.

Link do katalogu

W ofercie aukcyjnej znalazły się obrazy, które z pewnością będą przywoływały miłe wspomnienia lata przez cały rok. Artyści biorący udział w aukcji nierzadko sami inspirowali się podróżami, zarówno dalekimi, jak i bliższymi. Wszystkie prace dostępne są do oglądania na żywo w Xanadu na wystawie towarzyszącej aukcji (pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00) – serdecznie zapraszamy!

Z katalogu polecamy szczególnie utrzymane w ciepłej kolorystyce płótno Marty Sieciarz z cyklu “Interferencje”, kompozycję z żaglówkami autorstwa Agnieszki Olech, czy tchnący atmosferą wyciszenia realistyczny portret młodego rybaka Justyny Posiecz-Polkowskiej. Warto zwrócić uwagę na nastrojowe, pejzażowe kompozycje Oleny Horhol, Katarzyny Środowskiej i Yulyi Stratovich, impresjonistyczny widok portu Luizy Los-Pławszewskiej, czy świetlisty obraz Jacka Malinowskiego.

Nietypowe ujęcie tematu morza znajdą Państwo w podwójnej pracy autorstwa Piotra C. Kowalskiego i Witolda Lubinieckiego, abstrakcyjnym obrazie Ziemowita Fincka, czy fakturowej kompozycji Izabeli Rudzkiej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i do udziału w licytacji!