ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Prezentowe aukcje internetowe

Z okazji nadchodzących świąt okolicznościowych – Dnia Matki i Dnia Dziecka, zorganizowaliśmy we współpracy z portalem Artinfo.pl dwie odrębne aukcje internetowe, na których znajdą Państwo nasze propozycje prezentowe! 

Aktualne aukcje!

“Sztuka na prezent – z okazji Święta Mam” to już druga odsłona aukcji dedykowanej wszystkim mamom. W katalogu zgromadziliśmy 22 prace autorów młodego i średniego pokolenia, które świetnie sprawdzą się jako prezenty na tę okazję. To zarówno pozycje w drobniejszych, niezobowiązujących formatach, jak i większe kompozycje, o dekoracyjnym charakterze. Z oferty aukcyjnej polecamy w szczególności płótno Miry Skoczek-Wojnickiej, wysmakowany kobiecy portret przywodzący na myśl malarstwo renesansowe. Kolejną pozycją, na którą warto zwrócić uwagę, jest intrygująca kompozycja Izy Staręgi – fantazyjny kwiat utrzymany w głębokich fioletach. Polecamy również pejzaże Arkadiusza Rafflewskiego, Sabiny Marii Grzyb, Sylwii Michalskiej i Pauliny Giersz, roślinne kompozycje Michała Bacy i Karoliny Basaj, abstrakcję Anny Jarzymowskiej, czy płótno Zbigniewa Olszewskiego utrzymane w stylistyce realizmu magicznego. Wszystkie obiekty można obejrzeć na żywo w Xanadu na trwającej równolegle z aukcją wystawie. Licytacja zakończy się 23 maja 2018 r. o godz. 21:00.

“Początek kolekcji – Aukcja na Dzień dziecka” to z kolei nasze podpowiedzi na prezenty dla najmłodszych. Sztuka nie jest może najbardziej oczywistym wyborem na tę okazję, stąd nasz pomysł, by to zmienić. Pierwsze dzieło sztuki może być wyjątkowym podarunkiem, które nie tylko udekoruje przestrzeń pokoju dziecka czy nastolatka, ale może stanie się zalążkiem nowej pasji – kolekcjonerstwa. W katalogu znalazły się przede wszystkim prace bajkowe, kolorowe, które trafią do wyobraźni najmłodszych. Polecamy niewielką kompozycję Katarzyny Słowiańskiej-Kucz, fantazyjne płótna Zbigniewa Olszewskiego, Romana Opalińskiego, czy Grzegorza Skrzypka. Wiele z prac skupia się na tematyce animalistycznej – warto zwrócić uwagę na prace Roksany Karczewskiej, Tomasza Kurana, Joanny Szumskiej. Aukcja będzie trwała na portalu Artinfo.pl od 17 do 28 maja 2018 r. do godz. 21:00.