ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Social media cafe by fatroi już 25 kwietnia!

Już w najbliższy wtorek 25 kwietnia 2017 r. o godz. 9:00 zapraszamy na kolejne inspirujące spotkanie z cyklu Social media cafe by fat roi organizowane w naszych wnętrzach przez Dominikę Nawrocką i Magdalenę Daniluk.

Social media cafe by fat roi to inicjatywa skierowana do osób prowadzących firmy bądź zaangażowanych w promocję biznesu lub innej działalności: managerów, przedsiębiorców, przedstawicieli branż kreatywnych oraz twórców. Podczas 1,5-godzinnego spotkania przy kawie będzie można posłuchać o tym, jak efektywnie promować swój biznes i korzystać z narzędzi social media, takich jak Facebook, Instagram czy Linkedin, a także wymienić się doświadczeniami  z innymi uczestnikami oraz omówić konkretne przypadki i problemy.

w programie, oprócz wystapień ekspertek na temat strategii marketingowych, reklamy w social media, sposobów na skuteczną i oszczędną promocję i pozyskiwanie nowych odbiorców, także rozmowy w kuluarach, nie mniej przydatne w czerpaniu inspiracji. W social media wszystko zmienia się szybko, warto więc aktualizować wiedzę!

Aby zapisać się na spotkanie, wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na stronie FatRoi – link do rejestracji. Spotkania odbywają się w cenie kawy i ciastka – Kwota 15 zł jest potwierdzeniem uczestnictwa i deklaracją udziału. Zapraszamy!