ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Spotkanie z cyklu “Rozmowy kobiet” – Urszula Prus o diamentach i nie tylko

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu z cyklu “Rozmowy kobiet”! Gościć będziemy Urszulę Prus – ekspertkę biżuterii i kamieni szlachetnych, specjalistkę i biegłą sądową w dziedzinie wyceny biżuterii, certyfikowaną ekspertkę diamentów.

Spotkanie odbędzie się 21 października 2022 r. o godz. 18:00 w przestrzeni Xanadu, przy ul. Gen. W. Andersa 29 w Warszawie.

Link do zakupu biletów

Podczas spotkania, które odbędzie się w formie rozmowy z naszym gościem, prowadzonej przez Agnieszkę Gniotek, uczestniczki będą mogły posłuchać o kulisach pracy eksperta biżuterii, o tym czy warto inwestować w kamienie szlachetne i o tym, dlaczego badanie i identyfikacja kamieni szlachetnych przypomina pracę detektywa.

Ale spotkanie to nie tylko fascynująca rozmowa z naszym gościem. Wybrane uczestniczki będą też miały okazję w praktyce sprawdzić, czy posiadane przez nie kamienie szlachetne, na przykład te zdobiące pierścionki zaręczynowe, faktycznie są prawdziwe… Oczywiście będzie także przestrzeń do wymiany myśli i zadawania pytań przez uczestniczki.

Jak wziąć udział w spotkaniu?

Spotkania odbywają się na żywo, liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona. Aby zapewnić sobie możliwość udziału, należy zakupić bilet → link do zakupu biletów.

Urszula Prus – profesjonalną wyceną biżuterii zajmuje się od lat 90., od 1994 r. prowadzi własną firmę w branży jubilerskiej. Ukończyła liczne kursy gemmologiczne. Jest członkiem i rzeczoznawcą Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich oraz certyfikowanym Ekspertem Diamentów z dyplomem prestiżowego Instytutu Gemmologicznego HRD w Antwerpii. Od wielu lat pełni rolę biegłego sądowego z zakresu jubilerstwa i kamieni szlachetnych. W latach 2020-2022 pracowała jako ekspert biżuterii i koordynator aukcji biżuterii w domu aukcyjnym DESA UNICUM. Autorka licznych artykułów i wywiadów w mediach na temat inwestycji w kamienie szlachetne i biżuterię. W czerwcu 2022 r. prowadziła zajęcia „Wartość biżuterii” dla studentów Studiów Podyplomowych na kierunku Zarządzanie na rynku dzieł sztuki na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Rozmowy kobiet to cykliczne, kameralne spotkania z inspirującymi kobietami – ekspertkami i specjalistkami w różnych dziedzinach. Osią spotkań jest rozmowa z gościnią wieczoru, która dzieli się swoim doświadczeniem i kulisami swojej pracy. Na ubiegłych spotkaniach gościliśmy już m.in. Ilonę Łepkowską, Natalię de Barbaro, Angelikę Kuźniak, Martę Iwanowską-Polkowską czy Olkę Barczak.

Dla kogo jest spotkanie?

Spotkania skierowane są wyłącznie do kobiet. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest zakup biletu przez naszą stronę.