ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Sztuka kochania – Aukcja walentynkowa

Zapraszamy do wzięcia udziału w internetowej aukcji “Sztuka kochania – aukcja walentynkowa” zorganizowanej przez nas na Artinfo.pl. Katalog znajduje się tutaj. Aukcja potrwa do 12 lutego 2018 r. do godz. 21:00.

Tradycyjnie, wszystkie obiekty z katalogu są dostępne do obejrzenia w Xanadu na wystawie towarzyszącej licytacji. W ofercie znalazło się 21 wyselekcjonowanych prac, które stanowią podpowiedź prezentową na święto zakochanych. Wiele z nich to prace niewielkich rozmiarów, choć nie wszystkie. Chcieliśmy, by katalog był zróżnicowany, zarówno pod względem rozmiarów i cen, jak i podejścia do proponowanego tematu. Znajdziecie w nim więc zarówno prace, które bezpośrednio nawiązują do walentynek oraz tematu miłości i zakochanych, utrzymane w cukierkowych różach i czerwieniach, jak i w mniejszy sposób odnoszące się do tych motywów. Walentynki to także okazja, by obdarować siebie – warto spojrzeć na ofertę również pod tym kątem.

Polecamy szczególnie płótno Uli Niemirskiej “Złote góry” – pracę dekoracyjną, bogatą, ale jak zwykle przypadku tej autorki niepozbawioną lekkości. Warto zwrócić uwagę na obraz Kamila Stańczaka wykorzystujący motywy sakralne. Miłośnikom przyrody polecamy żurawie autorstwa Joanny Półkośnik sportretowane na intensywnie różowym tle, kwiaty Beaty Murawskiej, ceramiczne żaby Anety Śliwy, czy świetlisty pejzaż Beaty Borkowskiej. Spośród malarstwa figuratywnego uwagę zwraca płótno Jerzego Treita, kameralna kompozycja Michała Bacy, akt Macieja Hoppe, taneczna scena Grzegorza Śmigielskiego, czy bliska abstrakcji kompozycja Jacka Cyganka. Polecamy również dwie pastele: damę Agaty Rościechy i irysa Grażyny Piórko.