ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Sztuka na prezent – Aukcja Mikołajkowa

Na portalu Artinfo.pl można dołączyć do naszej aukcji online “Sztuka na prezent”, którą przygotowaliśmy specjalnie z okazji zbliżających się Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia! Licytacja potrwa tylko do czwartku 2 grudnia 2021 r.

>>> Zobacz katalog aukcji

W katalogu zgromadziliśmy szeroki wybór prac w zróżnicowanych cenach, które naszym zdaniem świetnie sprawdzą się w roli prezentów! To w dużej mierze prace niewielkich rozmiarów, o dekoracyjnym charakterze. Proponujemy zarówno dzieła uznanych twórców średniego pokolenia, jak i młodych, debiutujących artystów.

Na które prace warto zwrócić uwagę?

Dzieła sztuki na prezent warto wybierać mając na uwadze gust i upodobania estetyczne, ale i zainteresowania osoby obdarowywanej. Dla miłośników kulinariów i gotowania polecamy kameralne martwe natury Marii Sadowskiej, które świetnie sprawdzą się również w zestawie, czy pracę Agnieszki Bykowskiej. Wielbicielom natury można sprezentować nastrojowe pejzaże Karoliny Jarosławskiej, Jagody Kaczmarczyk-Hudzik, Andrzeja Wirpszo, Agaty Rościechy, czy Arkadiusza Koniusza. Prace, które mogą świetnie trafić w zainteresowania odbiorców, to także dzieła Tymona Tryzno (dla miłośników historii sztuki), Damiana Wojnowskiego (dla pasjonatów astronomii i nauki), Michała Jędrczaka (dla tych, którzy wolny czas najchętniej spędzaliby na słonecznej plaży), czy Viniciusa Libardoniego i Sebastiana Andrzejewskiego (dla zainteresowanych architekturą). W katalogu proponujemy również wybór prac portretowych i aktów, a także abstrakcji w różnych kolorach i nastrojach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aukcją!