Aukcja internetowa z okazji święta Mam

Prezentujemy Państwu katalog naszej aukcji internetowej “Sztuka na prezent – z okazji święta Mam”, którą przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Dniu Matki! Aukcja potrwa tylko do 22 maja 2017 r. do godz. 21:00.Katalog znajdą Państwo pod tym linkiem. Wszystkie prace oferowane na aukcji można obejrzeć na żywo w Xanadu, na ul. Hożej 51 w Warszawie na wystawie aukcyjnej trwającej równolegle z licytacją.

Na aukcji zgromadziliśmy 20 prac, które proponujemy jako pomysły na prezent. Są to w dużej mierze obiekty mniejszych rozmiarów, o dekoracyjnym charakterze. Polecamy szczególnie niewielkie płótno Agnieszki Pietrzykowskiej wykonane specjalnie z myślą o tej okazji, utrzymane w graficznym, ilustratorskim stylu, dowcipne ceramiczne rzeźby Anety Śliwy, czy kolaż Magdaleny Daniec. Wiele z proponowanych obiektów to prace na papierze – ciekawa abstrakcja Beaty Trembeckiej, delikatna akwarela Marty Konieczny czy tancerka Wandy Badowskiej-Twarowskiej. W katalogu znalazły się także prace większych formatów – intensywny w kolorze bratek autorstwa Iwony Stachury, impastowe płótno Gossi Zielaskowskiej, połyskująca złotem abstrakcja Iwony Delińskiej, czy subtelny akt Moniki Krzakiewicz.