ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Sztuka na prezent – aukcja online

Powoli zbliżają się Święta – w tym roku zapewne dla wielu z nas będą zupełnie inne od poprzednich. Być może spędzimy je bardziej kameralnie, skupimy się na indywidualnych spotkaniach i prawdziwych relacjach, a mniej na przedświątecznym szale sprzątania i zakupów.

Tym bardziej warto więc pomyśleć o prezentach, które będą wyjątkowe, indywidualnie dobrane do gustu naszych bliskich i pozostaną z obdarowywanymi na lata. Po raz kolejny zorganizowaliśmy więc aukcję internetową z cyklu “Sztuka na prezent”, w której znajdą Państwo wąski wybór wyselekcjonowanych prac, które świetnie sprawdzą się w roli podarunków. Licytacja odbywa się na portalu Artinfo.pl i potrwa do 27 listopada 2020 r. do godz. 21:00.

>> Link do aukcji

To wybór bardzo różnorodny, zarówno pod względem tematyki, jak i formatów i cen. Na aukcji znalazło się dużo prac mniejszych rozmiarów, grafiki, rzeźby i prace na papierze. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z katalogiem!

Wszystkie prace można zobaczyć na żywo w naszej galerii (godziny otwarcia: w tygodniu 12:00-19:00, w soboty 11:00-16:00), na życzenie mozemy przesłać również więcej zdjęć.

W katalogu znalazło się kilka bardzo ciekawych, dekoracyjnych rzeźb, które świetnie sprawdzą się nawet w niewielkiej przestrzeni. To na przykład pełne lekkości statuetki Pawła Rubaszewskiego, ceramiczny krab Anety Śliwy w intensywnej czerwieni, czy praca Krzysztofa Kizlicha. Spośród prac malarskich polecamy niezwykle elegancki, kobiecy portret autorstwa Miry Skoczek-Wojnickiej, pejzaż Jakuba Szymańskiego, pełną koloru abstrakcję Michała Jamioła, czy jesienny krajobraz autorstwa Beaty Pałach. Warto również zwrócić uwagę na delikatne akwarele Marty Konieczny, grafikę Poli Piestrzeniewicz, sitodruki Angeliki Korzeniowskiej, które powinny przypaść do gustu miłośnikom Azji, czy intrygujące grafiki Magdaleny Cybulskiej.