ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Sztuka zmysłowa. Zobacz katalog naszej aukcji!

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem aukcji internetowej “Sztuka zmysłowa”, która trwa na portalu Artinfo.pl! Licytacja zakończy się 9 czerwca 2022 r.

>>> Zobacz katalog

W katalogu znajdziecie wyselekcjonowany wybór różnorodnych dzieł, które łączy tematyka związana z ciałem, zmysłowością, miłością.

Co polecamy z katalogu?

Warto zwrócić uwagę na bardzo ciekawe płótno Magdaleny Czaplickiej-Dziaduch, ekspresyjną pracę Joanny Rudek, czy kompozycję Jana Smolińskiego nawiązującą do barokowych rzeźb. Uwagę przykuwa zdecydowanie realistyczne płótno Andrzeja Zujewicza w umiejętny sposób operujące przerysowaną estetyką oraz kompozycje Zbigniewa Mila w subtelny sposób ukazujące piękno kobiecego ciała. Ciało męskie obrazują z kolei dwie prace Macieja Kempińskiego i fragmentaryczna kompozycja Moniki Nogi. W tematyce miłości polecamy akwarelę Rediego Bo czy dynamiczne płótno Bindy.

Dołączyć do aukcji można w każdej chwili, składając oferty licytacji i limity. Licytacja potrwa do 9 czerwca 2022 r. do godz. 21:00. Wszystkie prace prezentowane w katalogu dostępne są w naszej galerii do obejrzenia na żywo. W każdej chwili możemy także przesłać więcej zdjęć wybranych pozycji.