ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Jak mogę zgłosić swoją pracę na Aukcję Młodego Malarstwa i Rzeźby?

Chętnie podejmujemy współpracę z nowymi autorami, którzy chcieliby wystawić swoje prace na naszych Aukcjach Młodego Malarstwa i Rzeźby. Licytacje tego typu organizujemy regularnie, raz w miesiącu. Kalendarium planowanych aukcji można znaleźć pod tym linkiem. Nabór prac na daną aukcję zamykamy ok. 2 tygodnie przed datą licytacji.

Zgłoszenia prac na aukcje przyjmujemy wyłącznie mailowo. Ważne, by wiadomości z propozycjami zawierały podstawowe elementy wymienione poniżej.

Zgłoszenia na aukcje prosimy przesyłać na adres: galeria@galeriaxanadu.pl

W aplikacji powinny obowiązkowo znaleźć się:

– reprodukcje prac zgłaszanych na aukcję w dobrej jakości (prosimy o wybranie 3-5 aktualnie dostępnych prac)

– dokładne opisy zgłaszanych prac zawierające następujące informacje: tytuł, rok, technika, wymiary, sygnatura

– biogram autora zawierający niezbędne informacje, takie jak: wykształcenie, nagrody w konkursach, wystawy, w jakich autor brał udział oraz portfolio w PDF, prezentujące szerzej twórczość artysty (bardziej szczegółowo o przygotowaniu biogramu piszemy tutaj)

Na każde zgłoszenie odpowiadamy indywidualnie w ciągu kilku dni od otrzymania wiadomości.

Spośród prac zgłaszanych na aukcję zostanie wybrana jedna lub dwie (możemy przyjąć od razu pracę również na kolejną aukcję, jeśli autor wyrazi chęć udziału).

Wybraną pracę obowiązkowo należy dostarczyć do galerii osobiście lub kurierem. O wszelkich szczegółach dotyczących dostarczenia pracy i terminów zostaną Państwo poinformowani w mailu odpowiadającym na zgłoszenie. Po otrzymaniu pracy fizycznie, dokonujemy spisu z natury oraz wykonujemy zdjęcie pracy i wystawiamy autorowi kwit depozytowy, który przesyłany jest mailowo.

Cena wywoławcza na naszych Aukcjach Młodego Malarstwa i Rzeźby jest równa dla wszystkich prac w katalogu i wynosi 1000 zł. Nie ma możliwości wystawienia pracy na tego typu licytacji z inną ceną.