ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Jak mogę zgłosić swoją pracę na Aukcję Młodej Sztuki?

Chętnie podejmujemy współpracę z nowymi autorami, którzy chcieliby wystawić swoje prace na naszych Aukcjach Młodej Sztuki. Zgłoszenia na aukcję przyjmujemy wyłącznie mailowo, ważne jest jednak, by zawierały podstawowe elementy wymienione poniżej. Kalendarium planowanych aukcji można znaleźć pod tym linkiem.

Zgłoszenia na Aukcje Młodej Sztuki prosimy przesyłać na adres: galeria@galeriaxanadu.pl

W aplikacji powinny obowiązkowo znaleźć się:

– reprodukcje prac zgłaszanych na aukcję w dobrej jakości (prosimy o wybranie 3-5 aktualnie dostępnych prac)

– dokładne opisy zgłaszanych prac zawierające następujące informacje: tytuł, rok, technika, wymiary, sygnatura

– biogram autora zawierający niezbędne informacje, takie jak: wykształcenie, nagrody w konkursach, wystawy, w jakich autor brał udział oraz portfolio w PDF, prezentujące szerzej twórczość artysty (bardziej szczegółowo o przygotowaniu biogramu piszemy tutaj)

Na każde zgłoszenie odpowiadamy indywidualnie w ciągu kilku dni od otrzymania wiadomości.

Spośród zgłaszanych prac na aukcję zostanie wybrana jedna lub dwie (na kolejną aukcję, jeśli autory wyrazi chęć udziału). Wybraną pracę obowiązkowo należy dostarczyć do galerii osobiście lub kurierem. O wszelkich szczegółach dotyczących dostarczenia pracy i terminów zostaną Państwo poinformowani w mailu odpowiadającym na zgłoszenie. Po otrzymaniu pracy fizycznie, dokonujemy spisu z natury i wystawiamy autorowi kwit depozytowy, który przesyłamy mailowo.

Cena wywoławcza na naszych Aukcjach Sztuki Młodej jest równa dla wszystkich prac w katalogu i wynosi 1000 zł. Nie ma możliwości wystawienia pracy z inną ceną.