ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Wernisaż wystawy solowej Agi Pietrzykowskiej

Już w środę 14 lutego 2018 r. w godz. 18:00-21:00 odbędzie się u nas otwarcie wystawy Agi Pietrzykowskiej  “Cukierki na szczęście”! Będzie można na niej obejrzeć zarówno najnowsze jak i starsze prace artystki. 

Zachęcamy, by walentynkowy wieczór spędzić z nami, w towarzystwie dobrej sztuki. O doznania kulinarne gości podczas wernisażu zadba kucharz Cuisine Chic Daniel Michał Szmidt, a doskonałe trunki zapewni marka Chivas Regal Polska.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Twórczość Agi Pietrzykowskiej od początku naszej działalności regularnie prezentujemy w Xanadu, pokazywaliśmy jej prace także międzynarodowej publiczności na targach sztuki JustMad w Madrycie i Contemporary Art Ruhr w Essen (2017). Przyszedł wreszcie czas na indywidualną wystawę artystki w przestrzeni naszej galerii!

Aga Pietrzykowska działa na wielu polach, od malarstwa, przez kolaż po ilustrację. Na wystawie w Xanadu zobaczycie zarówno obrazy, jak i drobniejsze prace na papierze. To twórczość, która, choć mocno osadzona jest w abstrakcji, wykorzystuje również elementy świata przedstawiającego. Artystkę fascynują kształty i relacje między nimi, zderzenie geometrii z abstrakcją organiczną. Pietrzykowska swobodnie bawi się tymi motywami, tworząc na płótnach swego rodzaju malarskie kolaże.

Partnerzy wydarzenia: Artinfo.pl, OneBid, Wnętrza 3D, Cuisine Chic, Chivas Regal Polska.

Wystawa czynna będzie do 4 marca 2018 r. (pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00).