ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Wirtualne Oprowadzanie – wystawa Izy Staręgi

Zapraszamy na wirtualne oprowadzanie po wystawie Izy Staręgi “Twarzą w twarz”, które odbędzie się we wtorek 10 listopada 2020 r. o godz. 19:00! Do spotkania może dołączyć każdy, nie wymagane są wcześniejsze zapisy.

Podczas wirtualnego spotkania, które transmitowane będzie na żywo za pośrednictwem platformy Zoom, Agnieszka Gniotek oprowadzi po wystawie, opowie o najciekawszych pracach, koncepcji wystawy i inspiracjach autorki. Spotkanie będzie w pełni interaktywne – uczestnicy bedą mieć możliwość zadawania pytań na żywo.

Jak wziąć udział w wirtualnym oprowadzaniu?

Aby wziąć udział w oprowadzaniu, chwilę przed rozpoczęciem należy kliknąć w ten link, który poprowadzi bezpośrednio do programu Zoom, przez który transmitowane będzie spotkanie. Instalacja i korzystanie z programu jest niezwykle proste i intuicyjne. Po otworzeniu strony program automatycznie zacznie się pobierać na komputer. Możliwe jest też korzystanie z niego przez telefon, zarówno w systemie Android jak i iOS. Jeżeli nie będziecie mieli możliwości pobrania programu, możliwe będzie też oglądanie transmisji z przeglądarki.

Mając program już zainstalowany, można dołączyć do spotkania także za pomocą poniższego loginu i hasła:
Meeting ID: 433 178 785
Password: xanadu

Wystawę Izy Staręgi można oglądać również na żywo do wtorku 10 listopada 2020 r. włącznie – nasza galeria działa w normalnym trybie, bez zmian. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00. Zachęcamy do odwiedzin, jeśli mają Państwo taką możliwość! Na ekspozycji prezentujemy najnowsze prace autorki – przede wszystkim intrygujące portrety z cyklu “Kobiety w chustach”. Więcej o wystawie pod tym linkiem.