ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Wirtualne spotkanie o aukcjach sztuki młodej

Zapraszamy na wirtualne spotkanie poświęcone Aukcjom Sztuki Młodej, które 24 sierpnia 2020 r. o godz. 19:00 poprowadzi Agnieszka Gniotek!

Aukcje Młodej Sztuki to obecnie najłatwiejszy sposób, aby rozpocząć swoją przygodę z kolekcjonowaniem. W każdym miesiącu odbywa się kilka tego typu licytacji w różnych domach aukcyjnych. Katalogi nierzadko mają nawet 100 obiektów, a wśród nich nie tylko prace rozpoznawalnych młodych autorów, ale i całkowitych debiutantów. Jak więc wybrać mądrze kierując się nie tylko swoim gustem, ale i potencjałem inwestycyjnym? Tego dowiecie się z organizowanego przez nas spotkania!

Agnieszka Gniotek wyjaśni, jak dobrze wybrać dzieła sztuki młodych artystów, aby wzbogacić swoją kolekcję, uzupełnić wystrój wnętrza lub mądrze zainwestować, a także odpowie na wszelkie pytania dotyczące kupowania na Aukcjach Młodej Sztuki.

>>> Jak wziąć udział w wirtualnym spotkaniu? <<<

Aby wziąć udział w spotkaniu, chwilę przed rozpoczęciem należy kliknąć w link – https://bit.ly/3bcZOqt, który poprowadzi bezpośrednio do programu Zoom, przez który transmitowane będzie spotkanie. Instalacja i korzystanie z programu jest niezwykle proste i intuicyjne. Po otworzeniu strony program automatycznie zacznie się pobierać na komputer. Możliwe jest też korzystanie z niego przez telefon, zarówno w systemie Android jak i iOS. Jeżeli nie będziecie mieli możliwości pobrania programu, możliwe będzie też oglądanie transmisji z przeglądarki.

Mając program już zainstalowany, można dołączyć do spotkania także za pomocą poniższego loginu i hasła:
Meeting ID: 433 178 785
Password: xanadu