ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Wirtualny showroom kolekcjonerski

W sobotę 18 kwietnia zapraszamy na showroom kolekcjonerski poprzedzający 38 Aukcję Sztuki Młodej, który tym razem odbędzie się wyłącznie online! Link do spotkania: https://bit.ly/3bcZOqt

Podczas wirtualnego spotkania, które transmitowane będzie na żywo za pośrednictwem platformy Zoom w sobotę 18 kwietnia 2020 r. o godz. 20:00, Agnieszka Gniotek oprowadzi po wystawie przedaukcyjnej i opowie o najciekawszych pracach z oferty nadchodzącej licytacji. Będzie też możliwość indywidualnych konsultacji i rozmowy. Jeżeli będziecie mieli pytania na temat konkretnych prac z katalogu lub ogólnych kwestii dotyczących kolekcjonowania, otrzymacie wskazówki i porady.

Jak wziąć udział w wirtualnym showroomie?

Aby wziąć udział w oprowadzaniu, chwilę przed rozpoczęciem należy kliknąć w link, który poprowadzi bezpośrednio do programu Zoom, przez który transmitowane będzie spotkanie. Instalacja i korzystanie z programu jest niezwykle proste i intuicyjne. Po otworzeniu strony program automatycznie zacznie się pobierać na komputer. Możliwe jest też korzystanie z niego przez telefon, zarówno w systemie Android jak i iOS. Jeżeli nie będziecie mieli możliwości pobrania programu, możliwe będzie też oglądanie transmisji z przeglądarki.

Mając program już zainstalowany, można dołączyć do spotkania także za pomocą poniższego loginu i hasła:
Meeting ID: 433 178 785
Password: xanadu