ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Wirtualne spotkanie w Xanadu

Tuż po Świętach zapraszamy na otwarte, wirtualne spotkanie z Agnieszką Gniotek zatytułowane “Inwestowanie w dzieła sztuki w czasach kryzysu”! Odbędzie się we wtorek 14 kwietnia 2020 r. o godz. 20:00 za pośrednictwem platformy Zoom.

>>> Link do spotkania

Ponieważ nie możemy zaprosić Państwa do nas na spotkanie na żywo, ani na rozmowę przy kawie ani na wieczór kolekcjonerski, postanowiliśmy przygotować coś, co da namiastkę obcowania ze sztuką w tym trudnym czasie. Podczas wykładu połączonego z wirtualnym oprowadzaniem po naszych wnętrzach dowiedzą się Państwo, dlaczego szczególnie teraz warto inwestować w dzieła sztuki. Będzie to również okazja, aby (wirtualnie) zwiedzić Galerię Xanadu i nową ekspozycję zbiorową, którą przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję, prezentującą prace artystów reprezentowanych przez galerię, takich jak prof. Ewa Zawadzka, Agata Czeremuszkin-Chrut, Julia Kowalska, czy Jacek Mirczak.

Spotkanie będzie w pełni interaktywne – podczas transmisji będą mieli Państwo możliwość swobodnie zadawać pytania bądź dzielić się swoimi uwagami (choć można oczywiście uczestniczyć jedynie jako słuchacz). Udział w oprowadzaniu jest bezpłatny. Mamy nadzieję, że zobaczymy się z Państwem!

Korzystając z okazji, chcielibyśmy Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. To trudny czas dla nas wszystkich, zapewne wielu z Państwa nie spędzi go tak, jak by chciało. Życzymy więc, aby był to przede wszystkim czas spokojny, chwila oddechu od codziennego stresu i trosk. Aby spędzili Państwo te Święta bezpiecznie, w gronie najbliższych osób, z nadzieją, że wkrótce będzie lepiej.

Jak wziąć udział w spotkaniu?

Aby wziąć udział we wtorkowym oprowadzaniu, chwilę przed rozpoczęciem należy kliknąć w link, który poprowadzi bezpośrednio do programu Zoom, przez który transmitowane będzie spotkanie.

Instalacja i korzystanie z programu jest niezwykle proste i intuicyjne. Po otworzeniu strony program automatycznie zacznie się pobierać na komputer. Możliwe jest też korzystanie z niego przez telefon, zarówno w systemie Android jak i iOS. Jeżeli nie bądą Państwo mieli możliwości pobrania programu, możliwe będzie też oglądanie transmisji z przeglądarki. Mając program już zainstalowany, można dołączyć do spotkania także za pomocą poniższego loginu i hasła:

Meeting ID: 433 178 785
Password: xanadu