ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Wrześniowe Social Media Cafe w Xanadu

Już niedługo kolejna edycja porannych spotkań o Social Media przy kawie organizowanych u nas przez zespół Fat ROI – zapraszamy 19 września 2017 r. o godz. 9:00. Tym razem dowiecie się więcej o sprzedaży przez internet!

Ekspertki Fat Roi opowiedzą Wam w jaki sposób osiągnąć wysokie wyniki w e-commerce, czyli sklepie internetowym, na przykładzie sklepu odzieżowego, który osiągnął 3 mln zł obrotu rocznie. Porozmawiamy o konkretnych taktykach i metodach przygotowania się do uruchomienia i skalowania biznesu sprzedającego produkty w sieci. Zapraszamy szczególnie osoby posiadające sklep internetowy, przymierzające się do otworzenia go lub rozwinięcia swojego biznesu w tym kierunku. Jak zwykle nie zabraknie również części networkingowej, czyli inspirujących rozmów w kuluarach!

Social Media Cafe by Fat ROI to lokalne spotkania w niezobowiązującej atmosferze skierowane do przedsiębiorców i osób zaangażowanych w promocję swojego biznesu przez Facebook, Instagram,  czy LinkedIn.  Na warsztatach można dowiedzieć się, jak efektywnie korzystać z tych narzędzi, a przede wszystkim zaoszczędzić swój czas i pieniądze.

Warsztaty odbywają się w cenie kawy i ciastka – kwota 15 zł jest potwierdzeniem uczestnictwa i deklaracją udziału. Aby zarejestrować się na spotkanie, wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie Fat ROI.

Zapisz się już dziś!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

e-commerce