ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Wyjazd na targi Art Basel w Szwajcarii

Biuro ATJ Lingwista przygotowało wyjątkową ofertę dla kolekcjonerów i miłośników sztuki – wyjazd na targi ART BASEL! Xanadu jest partnerem przedsięwzięcia, dbając o merytoryczną stronę wyjazdu.

Głównym punktem wyjazdu, który odbędzie się w dniach 11-15 czerwca 2018 r., będzie odwiedzenie targów sztuki Art Basel w Bazylei – jednej z największych i najbardziej prestiżowych imprez tego typu na świecie. Będą Państwo mieli okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu jako grupa VIP. Biuro ATJ Lingwista zorganizuje dla Państwa wstęp na Private Days – dwudniowy pokaz dla wybranych gości odbywający się jeszcze przed otwarciem targów dla zwiedzających. Nasza grupa w komfortowych warunkach będzie mogła zapoznać się z najważniejszymi punktami targów – ekspozycjami znanych galerii prywatnych z całego świata przygotowanymi specjalnie na tę okazję.

→ Szczegółowa oferta wyjazdu znajduje się tutaj.

Targi Art Basel to doskonała okazja, by rozeznać się w tym, co obecnie dzieje się w świecie sztuki. Na imprezie co roku swoje stoiska prezentuje blisko 300 renomowanych galerii z 34 krajów i sześciu kontynentów, na których można zobaczyć szeroki przekrój zjawisk artystycznych od początku XX w. do współczesności. W poprzednich latach na targach można było obejrzeć ekspozycje takich galerii jak Gagosian, Hauser & Wirth, Lisson Gallery, White Cube, czy König Galerie.

Ponadto w trakcie wycieczki wezmą Państwo udział w wyjątkowym, zamkniętym spotkaniu z dyrekcją domu aukcyjnego Beurret & Baily zorganizowanym tylko dla uczestników wyjazdu. Odwiedzimy również takie miejsca jak Muzeum Jeana Tinguely’ego, czy Fondation Beyeler, z siedzibą w budynku zaprojektowanym przez Renzo Piano, mieszczącej jedną z najważniejszych kolekcji sztuki modernistycznej.

Ilość miejsc jest ograniczona. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt do 29 marca 2018 r. w celu potwierdzenia uczestnictwa. Chęć zgłoszenia oraz wszelkie pytania dotyczące wyjazdu prosimy przesyłać na adres: lingwista@lingwista.org.pl

Biuro ATJ Lingwista posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów rekreacyjnych, kursów językowych i specjalistycznych, oferując najwyższą jakość usług. Opiekunem merytorycznym i mentorem wyjazdu będzie właścicielka Xanadu Agnieszka Gniotek, która wprowadzi Państwa w tematykę rynku sztuki.