ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Wystawa 67 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby trwa – zobacz prace z katalogu na żywo!

W naszej siedzibie trwa obecnie wystawa przedaukcyjna 67 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby. Można na niej obejrzeć aż 75 prac autorstwa twórców młodego pokolenia, które znalazły się w katalogu aukcyjnym.

Gorąco zachęcamy do odwiedzin, szczególnie, jeśli rozważasz udział w licytacji! Oglądanie dzieł sztuki na żywo to najlepszy sposób, by poczuć, czy to jest “to”. By zyskać dobre wyobrażenie o wymiarach obrazu, jego rzeczywistej kolorystyce czy fakturze malarskiej, którą nieraz trudno dobrze ująć nawet na najlepszej reprodukcji. A także, by lepiej wyobrazić sobie, jak dana praca będzie wyglądać we wnętrzu.

Wystawę możesz odwiedzać w godzinach pracy galerii: od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 i w sobotę w godz. 11:00-16:00, pod adresem: ul. Andersa 29 w Warszawie.

Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma okazję, by odwiedzić nas osobiście. Dlatego przed każdą aukcją przygotowujemy również wirtualny spacer po wystawie, który umożliwia obejrzenie jej zdalnie. Spacer 3D znajdziesz pod tym linkiem. Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania!

67 Aukcja Młodego Malarstwa i Rzeźby odbędzie się u nas 20 września 2022 r. o godz. 19:30. Jak możesz wziąć udział w licytacji?

– Zlecenia licytacji telefonicznej i limity złożysz w prosty sposób przez naszą stronę.
Możesz je również złożyć osobiście przy okazji oglądania wystawy aukcyjnej, a także mailowo lub telefonicznie.
Licytacja online możliwa jest na portalu OneBid.pl – za jego pośrednictwem możesz zarówno licytować na żywo w czasie rzeczywistym, jak i złożyć limity bądź oferty licytacji (prebidy).