ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Wystawa malarstwa Agaty Czeremuszkin-Chrut w Xanadu

Mamy przyjemność zaprosić na pierwszą w tym roku wystawę w Xanadu – solową prezentację prac Agaty Czeremuszkin-Chrut zatytułowaną „Like a Rolling Stone”!

Wystawa czynna będzie już od czwartku 18 lutego 2021 r., natomiast wernisaż w formie dnia otwartego odbędzie się w sobotę 20 lutego 2021 r. w godz. 11:00-16:00. Dzień wernisażowy to nie tylko okazja, by obejrzeć wystawę, lecz także spotkać się z samą artystką, która będzie obecna i z chęcią opowie o swoich pracach i inspiracjach. Zapraszamy do przybycia i spędzenia z nami tego sobotniego popołudnia – szczególnie, jeśli tak jak my potrzebujecie w tym zimowym czasie odrobiny ukojenia.

>> Zobacz stronę wystawy i dostępne prace!

Co zobaczycie na wystawie?

Artystka przygotowała spójny wybór prac z cyklu „Otoczaki” powstałych w latach 2019-2020. To prace mocno osadzone w naturze, w świecie organicznych form, a jednocześnie wciąż pozostające w kręgu abstrakcji.

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 12:00-19:00, sobota 11:00-16:00

Wystawa czynna będzie do 11 marca 2021 r. Dla tych, którzy nie będą mogli odwiedzić nas osobiście, przygotowaliśmy wirtualny spacer po ekspozycji, który znajdziecie pod tym linkiem. W dzień wernisażu planujemy przeprowadzić rozmowę z artystką, która transmitowana będzie na żywo na naszym Facebooku!