ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

XII Aukcja charytatywna “Ziarno sztuki”

Galeria Xanadu została partnerem merytorycznym XII Aukcji Charytatywnej “Ziarno sztuki – ogród nadziei”, która odbędzie się już 31 maja 2017 r. o godz. 19:30 w budynku Laboratorium Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. 

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”. Wystawa przedaukcyjna czynna jest codziennie w godz. 12:00-19:00 również w budynku Laboratorium Centrum Sztuki Współczesnej, ul. Jazdów 2 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy! Mogą ją Państwo obejrzeć także w formie wirtualnego spaceru, który znajduje się pod tym linkiem.

Pełny katalog aukcji znajdą Państwo tutaj, a także na artinfo.pl oraz Onebid.pl. Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski „złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na naszej stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym poprzez platformę OneBid.

XII Aukcja Charytatywna „ziarno Sztuki – ogród Nadziei”

Zapraszamy na XII Aukcję Charytatywną „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” organizowaną przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”, której partnerem merytorycznym jest Galeria Xanadu. Aukcja odbędzie się 31 maja 2017 r. o godz. 19:30 w budynku Laboratorium CSW, ul. Jazdów 2  w Warszawie. Wystawę przedaukcyjną można oglądać od 26 maja 2017 r. od godz. 16:00, codziennie w godz. 12:00-19:00. Jest dostępna także w formie wirtualnego spaceru pod tym linkiem.

Zlecenia aukcyjne i limity można składać poprzez przyciski “złóż zlecenie” znajdujące się pod każdą pozycją katalogową na stronie, a także telefonicznie pod numerem 503 012 889 oraz mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl. Polecamy również możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym poprzez platformę Onebid.