ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Zapoznaj się z katalogiem 70 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby!

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszej nadchodzącej 70 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby! Znajdziesz go już na naszej stronie, a także na portalu OneBid. Licytacja odbędzie się we wtorek 20 grudnia 2022 r. o godz. 19:30 – będzie to ostatnia nasza aukcja w tym roku. Zachęcamy, by zapoznać się z katalogiem, w którym znajdziesz aż 90 dzieł sztuki autorstwa twórców młodego pokolenia! Jak zwykle przygotowaliśmy prace w bardzo różnorodnej stylistyce, rozmiarach i gamie kolorystycznej.

Wystawę przedaukcyjną można będzie oglądać w naszej siedzibie od 10 grudnia, w godzinach otwarcia galerii: od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 i w soboty w godz. 11:00-16:00. Po weekendzie opublikujemy również link do wirtualnego spaceru po wystawie, choć oczywiście gorąco zapraszamy do odwiedzania nas osobiście, jeśli tylko masz taką możliwość!

Aukcje obecnie przeprowadzamy bez udziału publiczności na sali. Oferujemy jednak wiele możliwości udziału w licytacji. Zlecenia i limity można w wygodny sposób składać przez stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją katalogową na stronie. Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl. Tą drogą mogą również Państwo zasięgnąć porady w kwestiach związanych z udziałem w licytacji czy wyboru dzieł. Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid.pl, za pośrednictwem której można licytować online w czasie rzeczywistym.