ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Zapraszamy na 9 Aukcję Sztuki Dzisiejszej

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę aukcji średniego pokolenia w Xanadu! 9 Aukcja Sztuki Dzisiejszej odbędzie się już we wtorek 5 lutego 2019 r. o godz. 19:30. Można już zapoznać się z pełnym katalogiem oraz odwiedzić wystawę aukcyjną.

Katalog dostępny jest już na naszej stronie, platformie Onebid.pl i Artinfo.pl, zlecenia i limity aukcyjne można składać w wygodny sposób przez stronę, a także mailowo na adres galeria@galeriaxanadu.pl lub telefonicznie pod numerem 503 012 889. Polecamy również szczególnie możliwość zdalnej licytacji online na platformie Onebid.pl.

Pobierz katalog w PDF

Zapoznaj się wirtualnym spacerem po wystawie aukcyjnej

Wystawa przedaukcyjna czynna jest w naszej siedzibie od 30 stycznia 2019 r. w godz. 12:00-19:00. Zapraszamy szczególnie do odwiedzin showroomu przedaukcyjnego w weekend 2-3 lutego 2019 (sobota 11:00-18:00, niedziela 12:00-18:00).

W katalogu proponujemy Państwu ponad 50 obiektów autorstwa cenionych artystów reprezentujących średnie pokolenie. To twórcy z bogatym dorobkiem artystycznym, mający na koncie wystawy w prestiżowych galeriach publicznych i prywatnych oraz nagrody w ważnych konkursach. Aukcje Sztuki Dzisiejszej to świetna okazja, by wzbogacić swoją kolekcję o niezwykle wartościowe dzieła. W katalogu 9 edycji aukcji proponujemy Państwu prace takich autorów, jak prof. Ewa Zawadzka, Małgorzata Kosiec, Kacper Kalinowski, Rafał Olbiński, czy Dariusz Mlącki.

Rekomendujemy szczególnie wysmakowany kobiecy portret autorstwa Michała Wareckiego, niezwykle ciekawą wielopostaciową kompozycję Michała Candera, symboliczną pracę Kacpra Kalinowskiego, czy płótno Zbigniewa Gorlaka. Kolekcjonerom zainteresowanym abstrakcją polecamy szczególnie intrygujący obraz Magdaleny Daniec, świetlistą kompozycję Anny Alicji Trochim, dekoracyjne płótno Aliny Dorady-Krawczyk oraz ekspresyjną, kontrastową pracę Anny Nosowicz Ruiz.

W katalogu znalazło się kilka prac wykraczających daleko poza tradycyjne malarstwo, podejmujących eksperyment z materią i formą. To na przykład przykuwająca wzrok jedwabna kompozycja Aliny Bloch, praca Dariusza Mląckiego z jego cenionego cyklu kopert, czy płótno Piotra C. Kowalskiego, tworzącego prace z wykorzystaniem kurzu miejskiego.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem oraz do odwiedzin wystawy przedaukcyjnej!