ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Zapraszamy na 49 Aukcję Sztuki Młodej!

Już wkrótce odbędzie się u nas 49 Aukcja Sztuki Młodej – zapraszamy 23 marca 2021 r. o godz. 19:30. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem i wystawą przedaukcyjną! Można już składać zlecenia i limity oraz rejestrować się do licytacji online.

>> Katalog 49 Aukcji Sztuki Młodej

>> Katalog do pobrania

Licytacje przeprowadzamy zdalnie – w aukcji można wziąć udział składając limity, licytując na żywo telefonicznie lub online na platformie Onebid.pl. Jeśli chcecie zapoznać z ofertą aukcyjną na żywo, zapraszamy na wystawę przedaukcyjną! Jesteśmy dla Was otwarci bez zmian: od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 i w soboty 11:00-16:00. Dostępny jest już także wirtualny spacer po ekspozycji – polecamy, zwłaszcza jeśli nie macie możliwości nas odwiedzić osobiście.

Na które prace z katalogu aukcyjnego warto zwrócić szczególną uwagę?

Polecamy dekoracyjną pracę Patrycji Kruszyńskiej-Mikulskiej łączącą subtelny kobiecy akt z abstrakcją. W temacie figuracji polecić możemy także płótno Mariusza Roberta Drabarka czy ekspresyjne portrety autorstwa Aleksandry Modzelewskiej i Izabeli Lewkowicz. Spośród prezentowanych w katalogu abstrakcji warto zwrócić uwagę na wielkoformatowe płótno Poli Piestrzeniewicz, energetyczną kompozycję Michała Jamioła, hipnotyzującą pracę Hanny Rozpary, czy subtelne płótno Darii Pyrchały. Rekomendujemy także mniej wyróżniające się ze względu na ciemniejszą kolorystykę, ale bardzo ciekawe i warte uwagi płótna Kacpra Woźnego i Tymona Tryzno.