ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Zatrzymaj wakacyjne widoki na dłużej. Zobacz naszą Aukcję Pejzażu

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszej aukcji internetowej “Pejzaże rodzime i egzotyczne”, która od niedawna trwa na portalu Artinfo.pl! Aukcja jest w pełni internetowa, jednak prezentowane prace można obejrzeć u nas na żywo.

>>> Link do aukcji

Aukcję zorganizowaliśmy z myślą o wakacjach.

Znajdziecie w niej kojące widoki krajobrazów nadmorskich, górskich i egzotycznych. To prace, które pozwolą zatrzymać na dłużej wspomnienia z podróży. Będą przywodziły miłe chwile, gdy już wrócimy z wojaży, oraz inspirowały do kolejnych. Niekoniecznie dalekich, bo nawet przestrzeń ogrodu czy miejskiego parku może być dobrą odskocznią.

Na które prace z katalogu warto zwrócić szczególną uwagę?

Polecamy utrzymane w intensywnej kolorystyce prace Agaty Burnat i Weroniki Lipki, bajkową kompozycję Beaty Mury oraz delikatne, fantazyjne akwarele Marty Konieczny. Wielbicielom widoków morskich rekomendujemy prace Andrzeja Wirpszo, Czesława Piotra Szczepańskiego, czy Agnieszki Dziklińskiej. Swojskie, nastrojowe widoki odnaleźć można w pracach Stanisława Kortyki, Jagody Kaczmarczyk-Hudzik, czy Dariusza Piekuta.

Prace prezentowane w katalogu aukcji można obejrzeć na żywo w naszej galerii w godzinach otwarcia (pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00). Na życzenie możemy również przesłać więcej zdjęć każdej z pozycji.

Finał licytacji: 10 sierpnia 2021 r., godz. 21:00