ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Zobacz katalog 5 Aukcji Sztuki Współczesnej i licytuj dzieła cenionych twórców!

Mamy przyjemność zaprezentować katalog naszej 5 Aukcji Sztuki Współczesnej, w którym znajdziesz 50 prac autorstwa wybitnych artystów średniego pokolenia. Licytacja odbędzie się już 14 czerwca 2022 r. o godz. 19:30.

Aukcje tego typu organizujemy jedynie 4 razy do roku, starając się, by katalog był interesujący nie tylko pod względem poziomu artystycznego, ale i potencjału inwestycyjnego prac. I tym razem proponujemy dzieła zarówno twórców już nieżyjących, których prace są wyjątkowo poszukiwane przez kolekcjonerów, jak i cenionych autorów reprezentujących średnie pokolenie.

W katalogu tej edycji aukcji znajdziesz prace takich artystów jak Andrzej Adam Sadowski, Andrzej Tobis, Ewa Zawadzka, Wiktor Sadowski, Magdalena Karłowicz, Marzena Kawalerowicz, Joanna Pałys, Agata Czeremuszkin-Chrut, Kacper Bożek i wielu innych.

Wystawa przedaukcyjna dostępna będzie do oglądania na żywo od 7 czerwca 2022 r. w godzinach otwarcia galerii (pon. – pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00). Wkrótce opublikujemy także wirtualny spacer po wystawie.

Jak wziąć udział w aukcji?

  • Zlecenia licytacji telefonicznej i limity można już składać w prosty sposób przez naszą stronę, klikając w przycisk “Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją.
  • Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl
  • Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której można licytować online w czasie rzeczywistym.