ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Zobacz katalog 51 Aukcji Sztuki Młodej i dowiedz się, jak licytować

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 51 Aukcji Sztuki Młodej, który dostępny jest już na naszej stronie! Licytacja odbędzie się we wtorek 25 maja 2021 r. o godz. 19:30.

>> Katalog 51 Aukcji Sztuki Młodej

Licytację przeprowadzamy zdalnie – w aukcji można wziąć udział składając limity, licytując na żywo telefonicznie lub online na platformie Onebid.pl.

W naszej siedzibie dostępna jest już do oglądania na żywo wystawa przedaukcyjna. Jesteśmy dla Was otwarci bez zmian: od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00 i w soboty 11:00-16:00. Zapraszamy do odwiedzin! Wkrótce opublikujemy także wirtualny spacer po wystawie – link otrzymacie w kolejnym mailingu.

Jak można wziąć udział w licytacji?

–  Zlecenia i limity można składać już przez naszą stronę, klikając w przycisk „Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją.

– Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl

– Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której będą mogli Państwo licytować online w czasie rzeczywistym.

Na które pozycje w katalogu warto zwrócić szczególną uwagę?

Jeżeli poszukujecie prac, które działają kolorem, polecamy ekspresyjną abstrakcję Michała Jamioła, pogodne płótno Sylwii Jóźwiak, utrzymane w bajkowym klimacie obrazy Mirosława Nowińskiego, Michaliny Czurakowskiej i Agnieszki Pawłowskiej, czy płótno Marcina Lenczowskiego.

Tym z Was, którzy preferują malarstwo nieco bardziej stonowane w kolorze, ale wciąż przykuwające uwagę, rekomendujemy portrety Aleksandry Modzelewskiej, Izabeli Lewkowicz i Patrycji Kruszyńskiej-Mikulskiej, kontrastową abstrakcję Poli Piestrzeniewicz, czy delikatną kompozycję Marleny Wąsowskiej.

To tylko kilka naszych rekomendacji. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem, w którym znajdziecie blisko 80 różnorodnych obiektów autorstwa młodych artystów!