ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Zobacz katalog 6 Aukcji Sztuki Współczesnej i licytuj dzieła uznanych autorów!

Opublikowaliśmy już katalog naszej 6 Aukcji Sztuki Współczesnej, w którym znajdziesz blisko 60 prac autorstwa wybitnych artystów średniego pokolenia, a także nieżyjących już, cenionych przedstawicieli polskiej sztuki współczesnej. Zachecamy do zapoznania się z nim, a także do odwiedzania wystawy przedaukcyjnej! Licytacja odbędzie się już 4 października 2022 r. o godz. 19:30.Aukcje tego typu organizujemy jedynie 4 razy do roku, starając się, by katalog był interesujący nie tylko pod względem poziomu artystycznego, ale i potencjału inwestycyjnego prac. I tym razem proponujemy dzieła zarówno twórców już nieżyjących, których prace są wyjątkowo poszukiwane przez kolekcjonerów, jak i cenionych autorów reprezentujących średnie pokolenie.

W katalogu tej edycji aukcji znajdziesz prace takich artystów jak Nikifor Krynicki, Joanna Sarapata, Ewa Zawadzka, Maria Sadowska, Magdalena Karłowicz, Joanna Pałys, Agata Czeremuszkin-Chrut, Kacper Bożek i wielu innych.

Wystawa przedaukcyjna dostępna jest do oglądania na żywo w godzinach otwarcia galerii (pon. – pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00). Wkrótce opublikujemy także wirtualny spacer po wystawie.

Jak wziąć udział w aukcji?

– Zlecenia licytacji telefonicznej i limity można już składać w prosty sposób przez naszą stronę, klikając w przycisk “Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją.

– Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl

– Polecamy również szczególnie licytację na platformie Onebid, za pośrednictwem której można licytować online w czasie rzeczywistym.