ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Zobacz katalog 65 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby!

Prezentujemy najnowszy katalog 65 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby! Licytacja odbędzie się już we wtorek 26 lipca 2022 r. o godz. 19:30. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym, składania zleceń i limitów, a także do odwiedzania wystawy przedaukcyjnej, która już dostępna jest w naszej nowej siedzibie.

Wszystkie prace prezentowane w katalogu można już oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest w naszej nowej siedzibie pod adresem: ul. Gen. W. Andersa 29, Warszawa. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00. Dostępny jest już także wirtualny spacer, który znajdziesz pod tym linkiem.

Na licytacji proponujemy różnorodny wybór dzieł autorów prezentujących młode pokolenie. W katalogu znalazły się zarówno bardzo ciekawe przykłady figuracji, jak prace Iwony Kobryń, Aleksandry Iwańskiej, Katarzyny Doroby, czy Agaty Burnat, jak i wysmakowane abstrakcje – m.in. prace Julii Dunko, Hanny Rozpary, Izy Kostiukow czy Iwony Gabryś, a także wybór inspirujących pejzaży, na przykład prace Karoliny Jarosławskiej, Sebastiana Andrzejewskiego czy Beaty Tarnowskiej.

Jak licytować?

– Zlecenia licytacji telefonicznej i limity można składać już w prosty sposób przez naszą stronę, klikając w przycisk “Złóż zlecenie” znajdujący się pod każdą pozycją.

– Zlecenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 503 012 889 lub mailowo na adres: agnieszka@galeriaxanadu.pl

– Licytacja online możliwa jest wyłącznie na platformie Onebid, za pośrednictwem której można licytować w czasie rzeczywistym, a także jeszcze przed aukcją składać oferty licytacji (tzw. prebidy) i limity.