ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Zobacz katalog 66 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby!

Polecamy Waszej uwadze świeżo opublikowany na naszej stronie katalog 66 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby! Licytacja odbędzie się 23 sierpnia 2022 r. o godz. 19:30.

Ze względu na trwający sezon urlopowy bardzo zależało nam, aby katalog opublikować z większym niż zwykle wyprzedzeniem i by mieli Państwo okazję się z nim spokojnie zapoznać. Także dlatego, że znalazło się w nim wiele prac nowych artystów, którzy debiutują na rynku aukcyjnym, a których prace są naszym zdaniem zdecydowanie warte uwagi.

Zlecenia aukcyjne można już składać za pośrednictwem naszej strony, dostępna jest już także licytacja online na portalu OneBid. Tradycyjnie wszystkie prace będzie można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej w naszej siedzibie. Wystawę jeszcze przygotowujemy – zapraszamy do odwiedzania jej już od 16 sierpnia – 15 sierpnia nasza galeria będzie nieczynna! W przyszłym tygodniu na stronie zamieścimy również link do wirtualnego spaceru po wystawie.

Co znajdziesz w katalogu?

Proponujemy bardzo ciekawy i różnorodny wybór prac figuratywnych. Warto zwrócić uwagę na płótno Gabrieli Olechowskiej – niezwykle nastrojowe, dynamiczne, przywodzące na myśl charakterem płótna postimpresjonistów umiejętnie portretujących nocne życie. Ciekawą pozycją jest także praca Bartłomieja Załuckiego – nakreślona prostą linią i płaską, niemal plakatową plamą barwną para kochanków. Z kategorii figuracji rekomendujemy także prace Iwony Kobryń, Agaty Burnat, Małgorzaty Wójcik, Nadii Shepitchak czy Justyny Wanat.

Kolekcjonerzy zainteresowani nadrealizmem znajdą w katalogu naszej aukcji bardzo szeroką reprezentację tego nurtu. To m.in. płótna Tomasza Kopra, Marcina Michalewicza, czy Janusza Hućko.

Spośród abstrakcji, warto zwrócić uwagę na elegancką, niezwykle czystą kompozycyjnie pracę Julii Dunko, geometryczny kolaż Pawła Wątroby, minimalistyczną pracę Yulii Halyshyn, a także płótna Magdaleny Barczyk-Kurus, Michała Dudka czy Natalii Kozarzewskiej. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem i do składania zleceń!