ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Zobacz katalogi nadchodzących aukcji!

Zachęcamy do zapoznania się z katalogami dwóch aukcji, które odbędą się w Xanadu już 28 marca 2023 r.! Przygotowaliśmy dla Was różnorodny, pełen kolekcjonerskich perełek katalog 2 Aukcji Designu, a także bardzo ciekawy katalog 73 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby.

Zobacz katalog 2 Aukcji Designu

Zobacz katalog 73 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby

Na 2 Aukcji Designu znajdziecie przede wszystkim wybór ceramiki i szkła powojennego – od serwisów kawowych i herbacianych po dekoracyjne figurki w stylu “new look”. To obiekty zaprojektowane przez najznamienitszych twórców takich jak: Jerzy Słuczan-Orkusz, Jan Sowiński, Wiesława Gołajewska, Ludwik Fiedorowicz, Eryka Trzewik-Drost czy Wincenty Potacki. Oprócz obiektów pochodzących z polskich wytwórni – m.in. Ćmielowa, Chodzieży, Włocławka, Huty “Tarnowiec”, Krakowskiego Instytutu Szkła czy Huty “Ząbkowice”, proponujemy również przykłady designu czeskiego, węgierskiego czy niemieckiego. Na aukcję zapraszamy 28 marca 2023 r. o godz. 19:00.

W katalogu 73 Aukcji Młodego Malarstwa i Rzeźby proponujemy 70 prac artystów młodego pokolenia. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy kojących pejzaży, jak i kolekcjonerzy zainteresowani frapującą figuracją, czy energetyczną abstrakcją. Licytacja odbędzie się 28 marca 2023 r. o godz. 20:00.