ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj
ban - kopiuj - kopiuj - kopiuj

Życzenia świąteczne i przerwa w Xanadu

z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku chcielibyśmy złożyć Wam serdecznie życzenia! Życzymy Świąt ciepłych i radosnych, aby były okazją do spędzenia czasu z najbliższymi, odpoczynku i relaksu. Abyście mieli możliwość znaleźć chwilę dla siebie i odetchnąć po tym trudnym roku. Życzymy, aby Nowy Rok przyniósł więcej spokoju i stabilności oraz więcej okazji do realizowania swoich celów i pasji. Także, by przyniósł więcej okazji do spotkań ze sztuką.

Co roku w tym czasie mamy przerwę – po grudniowym szaleństwie potrzebujemy chwili oddechu, aby przygotować się na działania planowane w Nowym Roku. Od 24 grudnia 2020  do 6 stycznia 2021 Galeria Xanadu będzie nieczynna. W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego (mail: agnieszka@galeriaxanadu.pl / tel. 503 012 889), aby umówić się indywidualnie. Możecie się z nami kontaktować również poprzez wiadomości na naszym Facebooku i Instagramie! 

Ten rok był dla nas wyjątkowo intensywny – jak wszyscy zmagaliśmy się z nowymi wyzwaniami i zmianami będącymi skutkami pandemii. W połowie roku Xanadu zmieniło adres – był to dla nas duży krok, który pochłonął wiele energii i czasu. Choć rozstanie z naszą pierwszą lokalizacją nie było łatwe, w nowym miejscu jest nam bardzo dobrze. Jeśli nie mieli Państwo jeszcze okazji nas odwiedzić – serdecznie zapraszamy po przerwie świątecznej na kawę i spotkanie ze sztuką, cały czas działamy w normalnym trybie. Nie możemy się także doczekać, gdy będziemy mogli zaprosić Państwa na wernisaże i inne wydarzenia, które planujemy na nadchodzący rok.

Przede wszystkim chcielibyśmy serdecznie podziękować, że byli Państwo z nami w tym niepewnym czasie. Że odwiedzali nas Państwo, uczestniczyli w aukcjach i przychodzili na wystawy, darzyli zaufaniem w kwestii doboru dzieł sztuki dla siebie, swojej firmy lub bliskich. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze więcej okazji do spotkań i rozmowy.

– Zespół Galerii Xanadu