4th Young Art Auction

Auction: April 26, 2017 at 19:30

Before auction exhibition: from April 20, 2017, Mon-Fri 12: 00-19: 00

Showroom collector: April 22-23, 2017, Sat 11.00-18.00, Sun 12.00-18.00

Zapraszamy na 4 Aukcję Sztuki Młodej, która odbędzie się już w środę 26 kwietnia 2017 r. o godz. 19:30 w naszej siedzibie na ul. Hożej 51 w Warszawie. Zlecenia telefoniczne oraz limity aukcyjne można składać poprzez kliknięcie w przycisk „złóż zlecenie” pod wybraną pozycją. Istnieje także możliwość licytacji online w czasie rzeczywistym na portalu OneBid.

Wystawa przedaukcyjna czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00. W weekend 22-23 kwietnia 2017 r. zapraszamy na showroom kolekcjonerski. W sobotę Galeria będzie otwarta w godz. 11:00-18:00, a w niedzielę w godz. 12:00-18:00.

W katalogu znajdą Państwo 60 obiektów autorstwa artystów młodego pokolenia – przed wszystkim malarstwo, ale mamy także propozycje dla kolekcjonerów ceramiki czy rysunku. Szczególnie szeroko reprezentowanym gatunkiem na tej aukcji jest pejzaż. W niezwykle ciekawy sposób interpretuje ten motyw Michał Jan Wielowiejski w swojej odrealnionej, wysublimowanej kolorystycznie kompozycji, a także Krzysztof Piętka, którego obraz posiada trudną do wyjaśnienia siłę przyciągania. Zwolennikom bardziej tradycyjnych ujęć możemy zaproponować takie pozycje jak intensywny w kolorze obraz Sabiny Marii Grzyb, kompozycję Agnieszki Rowińskiej, czy bałtycki pejzaż Jacka Malinowskiego. Kolekcjonerom zainteresowanym bardziej sztuką figuratywną polecamy akt Marcina Jaszczaka, niepokojącą kompozycję Marii Danielak, subtelną pracę Leny Jach, która, choć jest płótnem dużego formatu, sprawia wrażenie delikatnej akwareli na papierze, oraz kameralne tondo Jakuba Godziszewskiego. Spośród abstrakcji uwagę zwraca iluzjonistyczne płótno Piotra Trusika, czysta kompozycja Joanny Sułek-Malinowskiej, rozwibrowany kolorami tęczy obraz Campio oraz pełna ekspresji praca Anny Jarzymowskiej. Również na tej aukcji prezentujemy pracę Kamila Pieczykolana, która jest niezwykle ciekawym, mistrzowskim przykładem rysunku węglem. Rzeźbę reprezentuje kompozycja łącząca brąz patynowany i kamień autorstwa Darii Grajek oraz ceramiczne świnie Anety Śliwy. Pozostając w tematyce animalistycznej, warto również zwrócić uwagę na niewielką, ale dekoracyjną pracę Marty Julii Piórko, dowcipną hybrydę Natalii Pławeckiej-Kijewskiej oraz płótno Michaliny Czurakowskiej, jak zwykle utrzymane w bardzo egzotycznej konwencji.

Z cyklu Szepty - Izabela Kostiukow (2015), obraz olejny na płótnie

1. Izabela Kostiukow

Title: Z cyklu Szepty, 2015

Informations: oil, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW 2015’ Z CYKLU: SZEPTY 80x80

Cena sprzedaży: PLN 1,400.00

Akrophobia z cyklu Nie tak odległe… - Dariusz Franciszek Różyc (2015), obraz akrylowo-olejny na płótnie

2. Dariusz Franciszek Różyc

Title: Akrophobia z cyklu Nie tak odległe…, 2015

Informations: acrylic, oil, canvas70x50 cmsygn. u dołu: RÓŻYC 2015, opisany na odwrocie: “AKROPHOBIA” cykl: “NIE TAK ODLEGŁE” FORMAT: 50x70 cm TECHNIKA: AKRYL/OLEJ Dariusz Franciszek Różyc

Cena sprzedaży: PLN 700.00

Zmierzwiona łąka z cyklu Zauroczona dmuchawcami - Mariola Świgulska (2017), obraz akrylowy na płótnie

3. Mariola Świgulska

Title: Zmierzwiona łąka z cyklu Zauroczona dmuchawcami, 2017

Informations: acrylic, canvas80x120 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska 2017 r.

Cena sprzedaży: PLN 500.00

03.013 - Michał Jan Wielowiejski (2013), obraz olejny na płótnie

4. Michał Jan Wielowiejski

Title: 03.013, 2013

Informations: oil, canvas110x85 cm kompozycja, 114x89 cm w oprawiedescribed on the reverse: MICHAŁ JAN WIELOWIEJSKI 03.013 OLEJ 2013 ROK

Cena sprzedaży: PLN 700.00

Bez tytułu - Mikołaj Szpaczyński (2014), obraz olejny na płótnie

5. Mikołaj Szpaczyński

Title: Without title, 2014

Informations: oil, canvas110x100 cmopisany na odwrocie: Mikołaj Szpaczyński 2014

Cena sprzedaży: PLN 600.00

Wolna jak ptak - Paweł Porada (2017), obraz akrylowy na płótnie

6. Paweł Porada

Title: Wolna jak ptak, 2017

Informations: acrylic, canvas115x75 cmsygn. p.d.: Porada 2017

Cena sprzedaży: PLN 700.00

Miasto 885 - Magdalena Karwowska (2017), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

7. Magdalena Karwowska

Title: Miasto 885, 2017

Informations: acrylic, own technique, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: MAGDA KARWOWSKA MIASTO 885 2017.

Tower of Babel - Piotr Ignacy Kopczyński (2016), obraz olejny na płycie

8. Piotr Ignacy Kopczyński

Title: Tower of Babel, 2016

Informations: oil, plate102x92 cm kompozycja, 118x108 cm w oprawiesygn. p.d.: PiK.2016.y, opisany na odwrocie: Piotr Ignacy Kopczyński 2016.y “TOWER OF BABEL”

Białe łabędzie - Monika Czekańska (2016), akryl, płyta

9. Monika Czekańska

Title: Białe łabędzie, 2016

Informations: acrylic, board35x50 cmopisany na odwrocie: “BIAŁE ŁABĘDZIE” 2016 Monika Czekańska

Wczesna wiosna - Ula Niemirska (2016), tempera, akryl, kolaż, płótno

10. Ula Niemirska

Title: Early spring, 2016

Informations: tempera, acrylic, collage, canvas100x70 cmdescribed on the back: ULA NIEMIRSKA "EARLY SPRING" 2016 tempera / acrylic / collage 100x70 cm

Cena sprzedaży: PLN 1,400.00

Stacja benzynowa - Maciej Nawrot (2012), obraz olejny na płótnie

11. Maciej Nawrot

Title: Stacja benzynowa, 2012

Informations: oil, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: MACIEJ NAWROT (STACJA BENZYNOWA) 2012

Cena sprzedaży: PLN 800.00

ZCK4 - Piotr Przybyła (2014), technika mieszana na płótnie

12. Piotr Przybyła

Title: ZCK4, 2014

Informations: mixed technique, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: “ZCK4” Piotr Przybyła

Świnie - Aneta Śliwa (2017), ceramika szkliwiona

13. Aneta Śliwa

Title: Świnie, 2017

Informations: glazed ceramics2x 17x13x10 cm i 2x 15x10x9 cm

Wishful thinking - Michalina Czurakowska (2016/2017), obraz akrylowy na płótnie

14. Michalina Czurakowska

Title: Wishful thinking, 2016/2017

Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 2016/2017, WARSZAWA

Cena sprzedaży: PLN 700.00

Kompozycja IV - Natalia Ostrowska (2017), technika własna, akryl, płótno

15. Natalia Ostrowska

Title: Kompozycja IV, 2017

Informations: own technique, acrylic, canvas60x50 cmopisany na odwrocie: NOstrowska

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Skok - Katarzyna Rogoża (2017), akryl, werniks tłusty, płótno

17. Katarzyna Rogoża

Title: Skok, 2017

Informations: akryl, werniks tłusty, płótno50x50cmopisany na odwrocie: “Skok” Katarzyna Rogoża 2017

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Bez tytułu - Krzysztof Piętka (2015), obraz olejny na płótnie

18. Krzysztof Piętka

Title: Without title, 2015

Informations: oil, canvas130x100 cmdescribed on the reverse: KRZYSZTOF PIĘTKA

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Bez tytułu - Beata Trembecka (2017), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

19. Beata Trembecka

Informations: acrylic, own technique, canvas50x100 cmsygn. z prawej strony: B. Trembecka 2017, opisany na odwrocie: BEATA TREMBECKA BEZ TYTUŁU 2017 50x100 AKRYL TECHNIKA WŁASNA NR KATALOGOWY 121 B.Trembecka

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Kobieta 1 - Ewa Kasprzyk (2017), obraz olejny na płótnie

20. Ewa Kasprzyk

Title: Kobieta 1, 2017

Informations: oil, canvas70x110 cmopisany na odwrocie: EWA KASPRZYK

Dynamika przestrzeni II - Joanna Sułek-Malinowska (6), obraz akrylowy na płótnie

21. Joanna Sułek-Malinowska

Title: Dynamika przestrzeni II, 6

Informations: acrylic, canvas120x40 cmopisany na odwrocie: Joanna Sułek-Malinowska “Dynamika przestrzeni II” 120x40 akryl 2016 r.

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Bez tytułu - Agnieszka Rowińska (2015), obraz olejny na płótnie

22. Agnieszka Rowińska

Title: Without title, 2015

Informations: oil, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: AGNIESZKA ROWIŃSKA ’15

Emotions - Karolina Kasprzak (2015), obraz akrylowy na płótnie

23. Karolina Kasprzak

Title: Emotions, 2015

Informations: acrylic, canvas80x60 cmdescribed on the reverse: Karolina Kasprzak 2015

Cena sprzedaży: PLN 500.00

New York I - Dominika Andrulewicz (2016), obraz akrylowy na płótnie

24. Dominika Andrulewicz

Title: New York I, 2016

Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: AD 10.11.2016

Inwazja - Danuta Niklewicz (2017), obraz olejny na płótnie

25. Danuta Niklewicz

Title: Inwazja, 2017

Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: DANUTA NIKLEWICZ 2017, opisany na odwrocie: INWAZJA, olejny 80x80 cm Danuta Niklewicz, 2017

Bez tytułu 4 - Krzysztof Bucior (2016), obraz olejny na płótnie

26. Krzysztof Bucior

Title: Bez tytułu 4, 2016

Informations: oil, canvas50x70 cmopisany na odwrocie: Krzysztof Bucior “Bez tytułu 4” 2016

b.p. III - Elżbieta Kamińska (2016), obraz olejny na płótnie

27. Elżbieta Kamińska

Title: b.p. III, 2016

Informations: oil, canvas50x61 cmopisany na odwrocie: b.p. 2016 Elżbieta Kamińska 62x50

Cena sprzedaży: PLN 600.00

Etap - Marcin Jaszczak (2017), akryl, płyta

28. Marcin Jaszczak

Title: Etap, 2017

Informations: acrylic, board90x80 cmsygn. l.d.: MJ 2017

Ukryte - Michalina Garus (2016), obraz olejny na płótnie

29. Michalina Garus

Title: Ukryte, 2016

Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. l.d.: M.G.  2016, opisany na odwrocie: Michalina Garus 2016 r.

Coś w kącie - Maria Danielak (2017), obraz olejny na płótnie

30. Maria Danielak

Title: Coś w kącie, 2017

Informations: oil, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: MARIA DANIELAK “Coś w kącie” 2017

Landscape XLIII - Bartosz Michał Hoppe-Sadowski (2016), obraz olejny na płótnie

31. Bartosz Michał Hoppe-Sadowski

Title: Landscape XLIII, 2016

Informations: oil, canvas60x95 cmopisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE XLIII

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Pler - Sonia Serafin (2016), olej, płótno, deska

32. Sonia Serafin

Title: Pler, 2016

Informations: oil, canvas, boardśr. 70 cmopisany na odwrocie: PLER Sonia Serafin 2016, drewno płótno olej śr. 70 cm

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Dyskusja II - Tomasz Witkowski (2016), olej, płótno, płyta

33. Tomasz Witkowski

Title: Dyskusja II, 2016

Informations: oil, canvas, plate33x41 cm w świetle passe-partout, 44,5x54,5 cm w oprawiesygn. u dołu: DYSKUSJA II T. Witkowski 2016

Iluzja - Piotr Trusik (2017), obraz olejny na płótnie

34. Piotr Trusik

Title: Illusion, 2017

Informations: oil, canvas100x90 cmopisany na odwrocie: P. TRUSIK, ‘17

Cena sprzedaży: PLN 800.00

Baltic Project IX - Jacek Malinowski (2016), obraz olejny na płótnie

35. Jacek Malinowski

Title: Baltic Project IX, 2016

Informations: oil, canvas65x81 cmopisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2016

Intymność - Lena Jach (2012), akryl, akwarela, płótno

36. Lena Jach

Title: Intimacy, 2012

Informations: acrylic, watercolor, canvas120x130 cmdescribed on the reverse: 2012 M. Witkowska-JACH

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Pocałunek wieśniaczki - Katarzyna Sienkiewicz (2017), technika mieszana na płótnie

37. Katarzyna Sienkiewicz

Title: Pocałunek wieśniaczki, 2017

Informations: mixed technique, canvas95x60 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Sienkiewicz “Pocałunek wieśniaczki” 2017 technika mieszana na płótnie

Kombinator - Natalia Pławecka-Kijewska (2016), obraz olejny na płótnie

38. Natalia Pławecka-Kijewska

Title: Kombinator, 2016

Informations: oil, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: N. Pławecka-Kijewska 2016 r.

Selfie - Daria Grajek (2016), brąz patynowany, kamień

39. Daria Grajek

Title: Selfie, 2016

Informations: brąz patynowany, kamień21x13x17 cmsygn. na spodzie: Daria Grajek 2016

Wykluczone - Anita Zofia Siuda (2017), obraz akrylowy na płótnie

40. Anita Zofia Siuda

Title: Wykluczone, 2017

Informations: acrylic, canvas50x69 cmsygn. l.d.: ASiuda 2017, opisany na odwrocie: Anita Zofia Siuda Wykluczone 2017

Lake 55 - Karina Antończak (2017), obraz olejny na płótnie

41. Karina Antończak

Title: Lake 55, 2017

Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. p.d.: ANT, opisany na odwrocie:  "LAKE 55" KARINA ANTOŃCZAK WARSZAWA 2017

Blue Gemstone - Jagoda Dziewanowska (2017), obraz akrylowy na płótnie

42. Jagoda Dziewanowska

Title: Blue Gemstone, 2017

Informations: acrylic, canvas80x80 cmref. pd: monogram

Akt ukryty - Paulina Jawień (2014), obraz olejny na płótnie

43. Paulina Jawień

Title: Akt ukryty, 2014

Informations: oil, canvas125x135 cmopisany na odwrocie: PAULINA JAWIEŃ AKT UKRYTY OLEJ NA PŁÓTNIE 125x135 2014

Sekrety tancerki - Edyta Mądzelewska (2017), obraz olejny na płótnie

44. Edyta Mądzelewska

Title: Sekrety tancerki, 2017

Informations: oil, canvas90x70 cmsygn. p.d.: EM’17r., opisany na odwrocie: “SEKRETY TANCERKI” 2017 Legionowo Edyta Mądzelewska

Land[e]scape - Izabela Skierska (2017), obraz olejny na płótnie

45. Izabela Skierska

Title: Land[e]scape, 2017

Informations: oil, canvas40x60 cmopisany na odwrocie: 2017 Skierska Iza “LAND[e]SCAPE”

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Bergen - Rafał Gawlik (2014), obraz olejny na płótnie

46. Rafał Gawlik

Title: Bergen, 2014

Informations: oil, canvas50x70 cm kompozycja, 52,5x72,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: R. Gawlik

Bez tytułu - Justyna Dorzak (2014), obraz akrylowo-olejny na płótnie

47. Justyna Dorzak

Title: Without title, 2014

Informations: acrylic, oil, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Justyna Dorzak

Ikarius - Katarzyna Rymarz (2016/2017), obraz olejny na płótnie

48. Katarzyna Rymarz

Title: Ikarius, 2016/2017

Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: K. RYMARZ ‘16, opisany na odwrocie: IKARIUS 2016/2017 KATARZYNA RYMARZ

Tygrys III - Katarzyna Misiórska (2016), obraz olejny na płótnie

49. Katarzyna Misiórska

Title: Tygrys III, 2016

Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. p.d.: K. MISIÓRSKA 2016, opisany na odwrocie: AUTOR: KATARZYNA MISIÓRSKA (MISIÓRSKA-SKIBA) TYTUŁ: TYGRYS III WYMIARY: 100/80 CM TECHNIKA: OLEJ/PŁÓTNO

Cena sprzedaży: PLN 700.00

Bez tytułu - Anna Jarzymowska (2017), obraz olejny na płótnie

50. Anna Jarzymowska

Informations: oil, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Anna Jarzymowska Bez tytułu 2017

Black Woman - Magdalena Włuczkowska (2017), technika mieszana na płótnie

51. Magdalena Włuczkowska

Title: Black Woman, 2017

Informations: mixed technique, canvas100x60 cmopisany na odwrocie: MW Magdalena Włuczkowska

Bez tytułu - Magdalena Szczerbakowicz (2016), obraz akrylowy na płótnie

52. Magdalena Szczerbakowicz

Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz

Cena sprzedaży: PLN 700.00

Klocki I - Kamil Stańczak (2016/2017), obraz akrylowy na płótnie

53. Kamil Stańczak

Title: Klocki I, 2016/2017

Informations: acrylic, canvas70x70 cmOpisany na odwrocie: K. Stańczak, Klocki I, 2016/2017, akryl, płótno

Cena sprzedaży: PLN 700.00

Kompozycja nr 108 - Magdalena Kobierecka (2017), akryl, technika własna, szkło

54. Magdalena Kobierecka

Title: Kompozycja nr 108, 2017

Informations: akryl, technika własna, szkło101 x 71 cmopisany na odwrocie: Magdalena Kobierecka “Kompozycja nr 108” 2017 r.

Linear - Campio (2017), akryl luminescencyjny, płótno

55. Campio

Title: Linear, 2017

Informations: akryl luminescencyjny, płótno90x90 cmopisany na odwrocie: Campio “Linear” 2017

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Wayfaring Photons II - Kamil Pieczykolan (2013), węgiel, czerń żelazowa, papier

56. Kamil Pieczykolan

Title: Wayfaring Photons II, 2013

Informations: węgiel, czerń żelazowa, papier100x70 cmopisany na odwrocie: Kamil Pieczykolan 2013 węgiel, czerń żelazowa na papierze 100x70 cm

Cena sprzedaży: PLN 500.00

Abbey Road - Agata Filip (2015), olej, kolaż, pastel olejny, płótno

57. Agata Filip

Title: Abbey Road, 2015

Informations: olej, kolaż, pastel olejny, płótno110x110 cm

Dobranoc - Marta Julia Piórko (2017), obraz olejny na płótnie

58. Marta Julia Piórko

Title: Dobranoc, 2017

Informations: oil, canvas40x30 cmopisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO „DOBRANOC” OLEJ NA PLÓTNIE 40x30 cm 2017 r.

Cisza - Jakub Godziszewski (2016), obraz olejny na płótnie

59. Jakub Godziszewski

Title: Silence, 2016

Informations: oil, canvasśr. 30 cm, oprawiony w czarna lakierowaną ramę 5 cmopisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2016 CISZA oraz pieczątka autorska

In Hortum 3 - Daniel Białowąs (2016), obraz akrylowy na płótnie wykonany techniką własną

60. Daniel Białowąs

Title: In Hortum 3, 2016

Informations: acrylic, own technique, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Daniel Białowąs “IN HORTUM 3” AKRYL NA PŁÓTNIE TECHNIKA WŁASNA 2016

Cena sprzedaży: PLN 500.00