55 Young Art Auction
Auction: 28 września 2021 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 21 września 2021 r.
Showroom collector: 24 - 25 września 2021 r., pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 28 września 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna jest od 21 września 2021 r. Serdecznie zapraszamy w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Maciej Kempiński
Title: Putta, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.g.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Putta" M. Kempiński MMXXI
Estimation: 1800-2200
2. Katarzyna Stankiewicz
Title: Królestwo laguny #6, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: "Królestwo laguny #6" 2021 Katarzyna Stankiewicz
Estimation: 1400-1600
3. Bartłomiej Baranowski
Title: Ktoś ty?, 2021
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. l.g.: Baranowski 34:21
Estimation: 1400-1800
Cena sprzedaży: PLN 1,900
4. Marcin Kędzierski
Title: Dziewczyna w lustrze, 2020
Informations: oil, canvas65x90 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI DZIEWCZYNA W LUSTRZE 2020
Estimation: 1400-1600
5. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Ekspansja II z cyklu Intymność światła, 2015
Informations: acres, canvas100x120 cmopisany na odwrocie: 2015 Magdalena Barczyk-Kurus cykl: "Intymność światła" "Ekspansja II"
Estimation: 1400-1800
6. Angelika Korzeniowska
Title: Całość z części części całości, 2015
Informations: oil, canvas100x80 cm
Estimation: 1600-2000
7. Jonasz Koperkiewicz
Title: Azurro, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: "Azurro" J. Koperkiewicz 2021
Estimation: 1400-1600
8. Sebastian Andrzejewski
Title: Przemysłowa 1, 2021
Informations: acrylic, canvas70x80 cmsygn. l.d.: S ANDRZEJEWSKI 2021, opisany na odwrocie: SEBASTIAN ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁOWA 1 AKRYL 2021
Estimation: PLN 1200-1400
9. Jaga Szczepanik
Title: Veronica, 2021
Informations: oil, canvas50x50 cmsygn. p.d.: Jaga, opisany na odwrocie: Jaga Szczepanik olej no 5 50x50 cm 08/2021 Warszawa
Estimation: PLN 1600-2000
10. Iza Jaśniewska
Title: Pejzaż z ptakami, 2021
Informations: acrylic, canvas60x80 cmopisany na odwrocie: Iza Jaśniewska tytuł - pejzaż z ptakami akryl 2021 r.
Estimation: PLN 1200-1400
11. Aleksandra Modzelewska
Title: Maska czy twarz S103, 2020
Informations: akryl, olej, węgiel, płótno100x70 cmsygn. p.d.: AM '20, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MODZELEWSKA MASKA CZY TWARZ S103 2020
Estimation: 3200-3600 PLN
Cena sprzedaży: 2400 PLN
12. Paulina Wojciechowska
Title: Without title, 2020
Informations: acrylic, canvas140x90 cmopisany na odwrocie: Wojciechowska Paulina 2020 r.
Estimation: 2600-3000 zł
13. Izabela Drzewiecka
Title: Prześwit nadziei, 2021
Informations: oil, acrylic, canvas90x70 cmsygn. p.d.: Izolda 2021, opisany na odwrocie: "PRZEŚWIT NADZIEI" 2021 olej i akryl na płótnie 90/70 cm Izabela Drzewiecka
Estimation: PLN 1200-1400
14. Beata Szumińska
Title: Porto Botte 2, 2021
Informations: acrylic, canvas130x150 cmsygn. p.d.: B.SZUM
Estimation: PLN 1400-1600
15. Artur Bartkiewicz
Title: Wczoraj, 2020
Informations: acrylic, oil, canvas90x60 cmopisany na odwrocie: Artur Bartkiewicz "Wracaj" 90x60 cm akryl/płótno 2020
Estimation: 2000-2400 PLN
16. Andrzej Wirpszo
Title: Plaża w Juracie, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. l.d.: WIRP 21, opisany na odwrocie: PLAŻA W JURACIE AKRYL PŁÓTNO 70x100 ROK 2021 A.WIRPSZO
Estimation: PLN 1400-1600
17. Katarzyna Polic-Patkowska
Title: Illusion, 2020
Informations: own technique, acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Polic-Patkowska "Iluzja" 2020'
Estimation: PLN 1400-1600
18. Yulia Gurzhiyants
Title: Czarny łabędź, 2021
Informations: oil, canvas60x50 cmref. pd: monogram
Estimation: PLN 1400-1600
19. Elżbieta Ponińska
Title: Abstrakcja I, 2020
Informations: own technique, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: ABSTRAKCJA I technika własna 100x70 cm mal. Elżbieta Ponińska 2020 r.
Estimation: PLN 1400-1600
20. Agata Burnat
Title: Futro, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: A. Burnat, opisany na odwrocie: Agata Burnat 2021
Estimation: 1400-1800 PLN
21. Maria Samczuk
Title: Polana, 2021
Informations: oil, canvas100x120 cmsygn. p.d.: Maria Samczuk 2021
Estimation: 1600-1800 PLN
22. Gabriela Paluch
Title: Paryż, 2021
Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP
Estimation: PLN 1200-1400
23. Katia Meller
Title: Rzucić cień, 2019
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. l.d.: Katia Meller
Estimation: 1400-1800 PLN
24. Tomasz Włodarczyk
Title: Za jej Poli Raksy twarz…, 2021
Informations: pastel, cardboard50x40 cm w świetle passe-partout, w oprawie 60x50 cmreference number ld: Włodarczyk
Estimation: 1800-2000 PLN
25. Arkadiusz Koniusz
Title: Katowice, 2008
Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. p.d.: Arek, opisany na odwrocie: "KATOWICE" 2008 ARKADIUSZ KONIUSZ
Estimation: PLN 1400-1600
26. Andrzej Zujewicz
Title: Eskadra, 2020
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "ESKADRA" 2021
Estimation: PLN 1400-1600
27. Kamila Cellary
Title: Wyprawa nocna, 2021
Informations: acrylic, canvas100x125 cmsygn. p.d.: KAMILA CELLARY '21, opisany na odwrocie: "Wyprawa nocna" Kamila Cellary Warszawa 2021
Estimation: PLN 1600-2000
28. Agata Wereszczyńska
Title: Lady Kosmos, 2018
Informations: acrylic, canvas81 x 65 cmopisany na odwrocie: AGATA WERESZCZYŃSKA "LADY KOSMOS" 2018 R. AKRYL NA PŁÓTNIE
Estimation: PLN 1400-1600
29. Barbara Bielecka-Woźniczko
Title: Światło, kolor i powietrze, 2021
Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: B.B.Woźniczko 2021, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko "Światło, kolor i powietrze" 2021, akryl, olej, płótno, 90x90 cm
Estimation: PLN 1200-1400
30. Mirosław Nowiński
Title: Miłosne uniesienie, 2021
Informations: acrylic, canvas120x120 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Miłosne uniesienie" tech: akryl na płótnie wym: 120x120 rok 2021 aut: Mirosław Nowiński
Estimation: 2000-2400 PLN
Cena sprzedaży: 2400 PLN
31. Piotr Przybyła
Title: Hrubieszów 4, 2020
Informations: mixed technique, canvas90x85 cmopisany na odwrocie: Piotr Przybyła "Hrubieszów 4" 2020 r.
Estimation: PLN 1400-1600
32. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: Flapper girls, 2021
Informations: acrylic, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: |P.K.Mikulska2021|
Estimation: 3600-4200 zł
33. Weronika Lipka
Title: Corriente, 2021
Informations: acrylic, canvas120x100 cmsygn. p.d. Lipka
Estimation: PLN 1600-2000
34. Natalia Kozarzewska
Title: Kąpiel w morzu. Meksyk, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: KĄPIEL W MORZU MEKSYK 80/80/AKRYL/PŁÓTNO 2021 NATALIA KOZARZEWSKA
Estimation: PLN 1400-1600
35. Karolina Jarosławska
Title: Wodospad 2, 2021
Informations: oil, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: "Wodospad" Karolina Jarosławska
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,900
36. Kazimiera Dymek
Title: Near the pond, 2014
Informations: oil, canvas100x50 cmsygn. l.d.: K.D
Estimation: PLN 1200-1400
37. Magda Zarzycka
Title: Zamknij pysk, 2020
Informations: acrylic, canvas60x30 cmdescribed on the reverse
Estimation: PLN 1400-1600
38. Kamila Walendykiewicz
Title: Hanging in mid-air, 2021
Informations: oil, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: KAMILA WALENDYKIEWICZ HANGING IN MID-AIR 1 2021
Estimation: 1600-1800 PLN
39. Marta Grzesik-Studzińska
Title: Wolna Europa z cyklu Poszukiwany, poszukiwana, 2021
Informations: acrylic, canvas115x75 cmopisany na odwrocie: MARTA GRZESIK-STUDZIŃSKA 2018-2021 "RADIO - WOLNA EUROPA"
Estimation: 1800-2200 PLN
40. Marcin Lenczowski
Title: Niebieski nr 61 (Babilon), 2021
Informations: acrylic, canvas90x60 cmopisany na odwrocie: Lenczys, M.Lenczowski, 2021, Niebieski nr 61 (Babilon)
Estimation: PLN 1400-1600
41. Ewelina Wasilewska
Title: Patrząc w swoje odbicie, 2021
Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Wasilewska Ewelina "Patrząc w swoje odbicie" 2021
Estimation: PLN 1400-1600
42. Pervin Ece Yakacık
Title: Gniazdo II, 2020/2021
Informations: oil, canvas81 x 100 cmsygn. p.d.: PEYŁ 07.20, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki Bird Nest, Oil 81x100, 07.2020
Estimation: PLN 1400-1600
43. Paulina Leszczyńska
Title: Różowe prześwity, 2021
Informations: oil, canvas73x54 cmopisany na odwrocie: "RÓŻOWE PRZEŚWITY" 2021 ROK PAULINA LESZCZYŃSKA
Estimation: PLN 1200-1400
44. Paweł Batura
Title: Zeta, 2019
Informations: ole70x100 cmolej, płótno, 70x100 cm, opisany na odwrocie: Paweł Batura Warszawa 2019
Estimation: PLN 1400-1600
45. Beata Mura
Title: 10 aleja nad nami, 2021
Informations: acrylic, canvas90x70 cmsygn. p.d.: Ryś 2021
Estimation: 1800-2000 PLN
46. Piestrzeniewicz fields
Title: Gest XVI, 2021
Informations: mixed technique, canvas80x80 cmdescribed on the reverse: POLA PIESTRZENIEWICZ
Estimation: 1800-2200 PLN
47. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Memories, 2020
Informations: oil, acrylic, canvas60x40 cm kompozycja, 65,5x45,5 cm w oprawiesygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'20
Estimation: 1400-1800 PLN
48. Zbigniew Olszewski
Title: Światła miasta, 2021
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn.,p.d.: OLSZE '21, opisany na odwrocie: "ŚWIATŁA MIASTA" 2021 ZBYSZEK OLSZEWSKI 100X80
Estimation: 1800-2400 PLN
49. Weronika Wójcik
Title: Mercedes Benz, 2021
Informations: acrylic, canvas73x60 cmsygn. p.d.: WW, opisany na odwrocie: Weronika Wójcik 2021
Estimation: PLN 1400-1600
50. Mirela Bukała
Title: Eugenika, 2021
Informations: acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: Mirela Bukała Eugenika 2021
Estimation: 2600-3400 zł
Cena sprzedaży: PLN 4,400
51. Adriana Zawadzka
Title: Reflection in the mirror, 2021
Informations: acrylic, canvas115x75 cm
Estimation: PLN 1400-1600
52. Dominika Korzeniowska
Title: Obok nas. Gry wojenne (poliptyk), 2020
Informations: acrylic, canvas30x120 cmopisany na odwrocie: Dominika Korzeniowska obok nas/2020
Estimation: PLN 1200-1400
53. Mariola Świgulska
Title: Brzask nad rozlewiskiem, 2013
Informations: oil, canvas80x160 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2013
Estimation: PLN 1400-1600
54. Iwona Gabryś
Informations: acrylic, canvas100x100 cmdescribed on the reverse: IWONA GABRYŚ
Estimation: PLN 1600-2000
55. Sabina Salamon
Title: Pejzaż z motylem, 2020
Informations: oil, canvas60x40 cmsygn. l.d.: S. Salamon 20
Estimation: PLN 1400-1600
56. Yuliya Stratovich
Informations: acrylic, canvas90x90 cm
Estimation: 2000-2400 PLN
Cena sprzedaży: 2400 PLN
57. Michał Rejner
Title: Without title, 2019
Informations: oil, canvas120x90 cmopisany na odwrocie: M.Rejner 2019 MR74-51
Estimation: 3600-4000 zł
Cena sprzedaży: 3800 zł
58. Marta Dunal
Title: Senne marzenie, 2021
Informations: acrylic, canvas70x70 cmref. pd: Marta Dunal
Estimation: PLN 1200-1600
59. Łukasz Gil
Title: Komin II z cyklu Alegoria czasu, 2021
Informations: oil, canvas50x100 cmopisany na odwrocie: Łukasz Gil 2021 KOMIN II Z C. ALEGORIA CZASU
Estimation: 1600-1800 PLN
60. Michalina Czurakowska
Title: Sunny Landscape, 2021
Informations: acrylic, canvas73x92 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 24.08.2021 "SUNNY LANDSCAPE"
Estimation: 1600-1800 PLN
61. Michalina Garus
Title: Flashback, 2021
Informations: oil, canvas50x90 cmopisany na odwrocie: MICHALINA GARUS 2021 R.
Estimation: PLN 1400-1600
62. Michał Jamioł
Title: Milczenie Wysokich Miskantów, 2021
Informations: acrylic, canvas100x120 cmsygn. l.d.: MJamioł, opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO 100 cm x 120 cm "MILCZENIE WYSOKICH MISKANTÓW" 2021 MJamioł
Estimation: 2200-2800 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,300
63. Agnieszka Boroń
Title: Hercules, 2021
Informations: acrylic, own technique, canvas90x90 cmsygn. p.d.: ABoroń2021, opisany na odwrocie: AGNIESZKA BOROŃ >HERCULES< 2021
Estimation: PLN 1400-1600
64. Sylwia Młodziejewska
Title: Igrzyska Żeretka i Mariżotki, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. l.d.: S. Młodziejewska 2021, opisany na odwrocie: "IGRZYSKA ŻERETKA I MARIŻOTKI" SYLWIA MŁODZIEJEWSKA 2021
Estimation: PLN 1200-1400
65. Sylwia Szewczyk
Title: Niewinnie, 2021
Informations: acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Sylwia Jóźwiak '21
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: PLN 1,300
66. Karolina Dadura
Title: Torso, 2021
Informations: acrylic, canvas120x80 cmsygn. p.d.: Karolina Dadura
Estimation: 1800-2000 PLN
67. Sofia Wróblewska
Title: Bez tytułu z cyklu Samotność, 2021
Informations: acrylic, canvas100x73 cmsygn. p.d.: S. Wróblewska
Estimation: PLN 1400-1600
68. Agnieszka Słońska-Więcek
Title: Pozdrowienia dla B., 2018
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: ASW
Estimation: PLN 1400-1600
69. Agata Płocica
Title: Without title, 2020
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. l.d., opisany na odwrocie: A. Płocica Lublin 2020
Estimation: PLN 1400-1600
70. Jolanta Haluch
Title: Tajemnica Ogrodu 1, 2021
Informations: oil, canvas100x50 cmsygn. p.d.: Haluch 2021
Estimation: 1400-1800 PLN
71. Ilona Woźniak
Title: Widok z tarasu, 2021
Informations: oil, canvas50x70 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1200-1400
72. Hanna Rozpara
Title: Echinops, 2021
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA "Echinops” 2021
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: 1800 PLN
73. Paulina Ledzion
Title: Taniec Linearny VI, 2021
Informations: acrylic, canvas120x70 cmdescribed on the reverse: Paulina Ledzion
Estimation: PLN 1200-1400
74. Damian Wojnowski
Title: Nieskończoność nieskończoności, 2021
Informations: oil, canvas70x55 cmsygn.p.d.: D.W., opisany na odwrocie: Wojnowski 2021 sierpień
Estimation: 1400-1800 PLN
75. Yaroslava Holysh
Title: She is never cold, 2021
Informations: oil, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Holysh 2021
Estimation: PLN 1400-1600
76. Tomasz Tais
Title: Corrida 1, 2018
Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. p.d.: Tais, opisany na odwrocie: "CORRIDA 1" T. Tais 2018
Estimation: 1600-1800 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,400
77. Monika Noga
Title: Concern for tomorrow, 2020
Informations: oil, canvas90x60 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
78. Joanna Kulska
Title: Mania, 2021
Informations: acrylic, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: J Kulska 2021
Estimation: PLN 1400-1600
79. Edyta Mądzelewska
Title: Pomieszane światy II, 2021
Informations: oil, canvas70x50 cmdescribed on the reverse
Estimation: 1600-1800 PLN