57 Young Art Auction
Auction: November 23, 2021 at 19:30
Before auction exhibition: od 18 listopada 2021 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 23 listopada 2021 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 18 listopada 2021 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Aneta Biel
Title: Pod moją skórą IV, 2021
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: AB, opisany na odwrocie: ANETA BIEL "POD MOJĄ SKÓRĄ IV" 2021 r.
Estimation: PLN 1400-1600
2. Jakub Szymanski
Title: Terra XXIV, 2021
Informations: acrylic, canvas90x80 cmsygn.: K.2021, opisany na odwrocie J.Szymański 2021
Estimation: PLN 1400-1600
3. Katarzyna Pitek
Title: Na niby, 2021
Informations: acrylic, canvas150x90 cmopisany na odwrocie: KATARZYNA PITEK IN PRETENCE/NA NIBY 2021, BIANCA (SPAIN) 150x90 POLAND
Estimation: 1800-2000 PLN
4. Kaja Goździewicz
Title: Prolongata, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Kaja Goździewicz Prolongata 2021
Estimation: PLN 1400-1600
5. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: My little friend, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska 2021
Estimation: 3800-5000 zł
Cena sprzedaży: 4800,00 zł
6. Krzysztof Grabara
Informations: acrylic, canvas110x110 cmsygn. p.d.: GRABARA, opisany na odwrocie: 110x110 2021 KRZYSIEK GRABARA
Estimation: 1600-1800 PLN
7. Yaroslava Holysh
Title: She’s brave enough, 2021
Informations: oil, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: "She's brave enough", 2021 olej na płótnie, 70x70 Yaroslava Holysh
Estimation: PLN 1600-2000
8. Sofia Wróblewska
Title: Storm, 2021
Informations: acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d.: S. Wróblewska
Estimation: PLN 1400-1600
9. Michalina Czurakowska
Title: Alley, 2021
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA
Estimation: 2600-3200 zł
10. Małgorzata Kalinowska
Title: Niewygodnie 4, 2016
Informations: technika własna, tekstylia, płótno100x100 cmopisany na odwrocie: Małgorzata Kalinowska NIEWYGODNIE 2016
Estimation: PLN 1600-2000
11. Andrzej Zujewicz
Title: UFO, 2020
Informations: oil, plate100x70 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "UFO" '2020
Estimation: PLN 1400-1600
12. Iwona Kobryn
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: Iwona Kobryń 2021
Estimation: 3200-4000 zł
13. Piestrzeniewicz fields
Title: Odłamki, 2021
Informations: mixed technique, canvas70x60 cmopisany na odwrocie: 2021 Piestrzeniewicz
Estimation: PLN 1200-1400
14. Maria Niekrasowa
Title: Sny wiatrów, 2020
Informations: acrylic, canvas60x80 cmopisany na odwrocie: Nekrasova Maria "Dreams of the winds", 2020 acryic on canvas 60x80
Estimation: PLN 1400-1600
15. Agata Burnat
Title: Po goleniu, 2021
Informations: acrylic, canvas120x90 cmsygn. p.d.: A.Burnat 21', opisany na odwrocie: Agata Burnat 2021
Estimation: PLN 1600-2000
16. Magdalena Chmielek
Title: Tropics V, 2020
Informations: oil, canvas80x70 cmsygn. p.d.: Magdalena Chmielek, opisany na dowrocie: Tropics V Magdalena Chmielek olej 2020
Estimation: PLN 1400-1600
17. Małgorzata Gajek
Title: Zmrok, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: M.Gajek, opisany na odwrocie: ZMROK MAŁGORZATA GAJEK 2021 100x70
Estimation: PLN 1400-1600
18. Katarzyna Jurczenia
Title: Ekspozycja bez wyjścia, 2018
Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: 'EKSPOZYCJA BEZ WYJŚCIA' 2018 oraz opatrzony pieczątką autorską
Estimation: PLN 1600-2000
19. Agnieszka Kumoń
Title: 2020, 2020
Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. p.d.: Agnieszka Kumoń '20, opisanany na odwrocie: Agnieszka Kumoń "2020", olej na płótnie, 2020
Estimation: PLN 1200-1600
20. Agnieszka Pakuła
Title: Cierpienie z cyklu Substancje 06, 2020
Informations: acrylic, spray, canvas110x130 cmsygn. p.d.: APakuła 21, opisany na odwrocie: Agnieszka Pakuła "Substancje 06: Cierpienie" "Substances 06: Suffering" akryl i spray na płótnie, 2020, 110x130 cm
Estimation: 2400-3200 zł
21. Agnieszka Boroń
Title: Leo, 2021
Informations: acrylic, canvas90x60 cmsygn. p.d.: ABoroń 2021, opisany na odwrocie: AGNIESZKA BOROŃ >LEO< 2021
Estimation: PLN 1200-1600
22. Aleksiej Wróblewski
Title: Private waves, 2021
Informations: brown22x22x9 cm
Edition: 2/10
Estimation: PLN 1600-2000
23. Weronika Lipka
Title: Przed zachodem słońca, 2021
Informations: oil, canvas100x130 cmsygn. p.d. Lipka
Estimation: PLN 1600-2000
24. Joanna Rudek
Title: Ouro, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Joanna Rudek 'OURO' 21'
Estimation: 1800-2200 PLN
25. Zbigniew Olszewski
Title: Rosarium, 2021
Informations: oil, canvas70x100 cmsygn. p.d.: OLSZE 2021
Estimation: 2000-2600 zł
26. Agnieszka Słońska-Więcek
Title: Skok nr 5, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: ASW
Estimation: PLN 1400-1600
27. Patryk Paliwoda
Title: Broken Thoughts, 2020
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Paliwoda
Estimation: PLN 1400-1600
28. Emilia Formella
Title: Zakochani marzyciele, 2017
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. l.d.: Emilia Formella, opisany na odwrocie: "Zakochani marzyciele" 2017 akryl, 60x60 Emilia Aleksandra Formella
Estimation: PLN 1400-2000
29. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Dandelions II, 2021
Informations: acrylic, oil, canvas90x80 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21
Estimation: 1600-1800 PLN
30. Mirela Bukała
Title: Waterloo, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Mirela Bukała Waterloo 2021
Estimation: 4000-4600 zł
31. Katarzyna Doroba
Title: Uwikłanie, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: KDOROBA2021, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA UWIKŁANE AKRYL 100/100 PAŹDZIERNIK 2021
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: PLN 1,400.00
32. Sebastian Andrzejewski
Title: Przemysłowa 3, 2021
Informations: acrylic, canvas73x92 cmsygn. l.d.: S.A. 2021, opisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski PRZEMYSŁOWA 3 AKRYL 2021
Estimation: PLN 1400-1600
33. Bartłomiej Baranowski
Title: Zagadka, 2021
Informations: acrylic, canvas50x50 cmsygn. p.d.: Baranowski 45:21
Estimation: PLN 1400-1600
34. Gabriela Paluch
Title: Miasto na podgórzu, 2021
Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP
Estimation: PLN 1400-1600
35. Mirosław Nowiński
Title: Skradzione serca, 2021
Informations: acrylic, canvas100x110 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Skradzione serca" tech: akryl na płótnie wym: 100x110 rok 2021 aut: Mirosław Nowiński
Estimation: 2400-2800 PLN
36. Andrzej Wirpszo
Title: Most HH, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. l.d.: WIRP, opisany na odwrocie: "MOST W HH" ACRYL WYM. 70X100 ROK 2021 ANDRZEJ WIRPSZO
Estimation: PLN 1400-1600
37. Edyta Romanowska
Title: Utkane z szarości, 2021
Informations: acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: "Utkane z szarości" Edyta Romanowska 2021
Estimation: 1400-1800 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,400.00
38. Julia Reiter
Title: Meet, 2021
Informations: oil, canvas100x80 cmsygn. p.d: Julia Reiter
Estimation: 1800-2400 PLN
Cena sprzedaży: PLN 3,000.00
39. Katarzyna Polic-Patkowska
Title: Sol 11, 2021
Informations: acrylic, own technique, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Katarzyna Polic-Patkowska "SOL 11" 2021
Estimation: 2200-2800 PLN
40. Paulina Wojciechowska
Title: Asymetria 1, 2021
Informations: acrylic, canvas90x120 cmopisany na odwrocie: Paulina Wojciechowska Katowice 2021
Estimation: 2200-2800 PLN
41. Elżbieta Ponińska
Title: Baśniowy sen, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: EPonińska '2021, opisany na odwrocie: autor: Elżbieta Ponińska Tytuł: Baśniowy sen Technika: akryl Wymiar: 80x80 cm Tok: 2021
Estimation: PLN 1400-1600
42. Kamila Cellary
Title: Schyłek lata, 2021
Informations: acrylic, canvas120x100 cmsygn. p.d.: K. Cellary 2021, opisany na odwrocie: "Schyłek lata" Kamila Cellary Warszawa, 2021
Estimation: 2000-2400 PLN
43. Damian Wojnowski
Title: Badacz, 2020
Informations: oil, canvas50x40 cmsygn. p.d.: D.W., opisany na odwrocie: Wojnowski grudzień 2020
Estimation: PLN 1400-1600
44. Karolina Jarosławska
Title: Fale, 2021
Informations: oil, canvas80x120 cmsygn. p.d.: KJ, opisany na odwrocie: Karolina Jarosławska 2021
Estimation: 1800-2200 PLN
45. Beata Mura
Title: Matka natura, 2021
Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. p.d.: Ryś 2021
Estimation: 1400-1800 PLN
46. Anna Polanowska
Title: W sieci pragnień, 2016
Informations: technika mieszana, monotypia, kolaż, grafika komputerowa, akryl, płótno70x70 cmsygn. p.d.: PolanA 2016
Estimation: PLN 1400-1600
47. Joanna Kulska
Title: To świat jest przyczyną problemów, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: J Kulska 2021
Estimation: PLN 1400-1600
48. Katia Meller
Title: Uśpiona, 2018
Informations: acrylic, canvas90x100 cmsygn. p.d.: Katia Meller 2018
Estimation: PLN 1400-1600
49. Paulina Leszczyńska
Title: Marokańskie plaże, 2021
Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "MAROKAŃSKIE PLAŻE" - OLEJ NA PŁÓTNIE 2021 PAULINA LESZCZYŃSKA - Pola
Estimation: PLN 1200-1400
50. Yuliya Stratovich
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: SY2021
Estimation: 1400-1800 PLN
51. Maciej Hoppe
Title: It’s fine, 2021
Informations: oil, canvas80x70 cmref. pd
Estimation: PLN 1400-1600
52. Maciej Kempiński
Title: Chodźmy!, 2021
Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. p.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: Chodźmy! M. Kempiński MMXI
Estimation: PLN 1200-1600
53. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Między światłem a cieniem III z cyklu Jurajskie światło, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus 2021 "Między światłem a cieniem III" cykl: "Jurajskie światło"
Estimation: PLN 1600-2000
54. Artem Smorodin
Title: Astry z serii 100 i 1 martwa natura, 2021
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. p.d., opisany na odwrocie: Artem Smorodin born. 1981 "Asters" 2021 from the series "100 & 1 Still life" acryic on canvas 60x60 cm
Estimation: PLN 1400-1600
55. Arkadiusz Koniusz
Title: Himalaya travel, 2014
Informations: oil, canvas60x50 cmsygn. p.d. Arek, opisany na odwrocie: "HIMALAYA TRAVEL" 2014 KONIUSZ ARKADIUSZ
Estimation: PLN 1200-1400
56. Marlena Kaczerska
Title: Między słowami, 2020
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: MK opisany na odwrocie: MK 2020 Między słowami
Estimation: PLN 1600-2000
57. Ilona Woźniak
Title: Koń w labiryncie kryształów, 2021
Informations: oil, acrylic, canvas70x60 cmdescribed on the back: IW
Estimation: 1200-1400
58. Joanna Mrozowska
Title: Domy na wygnance, 2018
Informations: acrylic, canvas120x120 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA DOMY NA WYGNANCE tech. olej, płótno wym. 120x120 cm 2019 ROK
Estimation: 1400-1800
59. Przemysław Adamowski
Informations: oil, canvas80x120 cmref. pd
Estimation: 1600-2000
60. Jonasz Koperkiewicz
Title: Abraxas, 2021
Informations: acrylic, canvas110x100 cmopisany na odwrocie: ABRAXAS J. Koperkiewicz 2021
Estimation: 1400-1800
61. Iza Jaśniewska
Informations: acrylic, canvas60x80 cmopisany na odwrocie: Iza Jasniewska bez tytułu akryl 2021 r.
Estimation: 1200-1600
62. Jolanta Haluch
Title: Fasola, 2021
Informations: oil, canvas30x80 cm
Estimation: 1600-1800
63. Kamila Stefania Tkaczyk
Title: Among the trees, 2021
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2021
Estimation: 1200-1400
64. Jaga Szczepanik
Title: Brigitte, 2021
Informations: acrylic, canvas50x60 cmsygn. u dołu: Jaga
Estimation: 1200-1600
65. Katarzyna Stankiewicz
Title: Moonlight, 2021
Informations: akryl, szlagmetal, technika własna, płótno90x90 cmdescribed on the reverse
Estimation: 1400-1600
66. Mariola Świgulska
Title: Jesień nad złocistym stawem, 2021
Informations: acrylic, cut, canvas80x120 cm sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2021 r
Estimation: 1400-1800
67. Marta Dunal
Title: Miętowe zauroczenie, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmref. pd: Marta Dunal
Estimation: 1200-1400
68. Sylwia Szewczyk
Title: Cieplej mi, 2019
Informations: acrylic, canvas70x50 cmref. pd: monogram
Estimation: 1400-1800
69. Michał Jamioł
Title: Śpiew Jutrzenki, 2021
Informations: acrylic, canvas 80x100 cmsygn. l.d.: MJ, opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO "SPIEWY JUTRZENKI" 80cm x 100cm 2021 MJamioł
Estimation: 2200-2400
70. Natalia Kozarzewska
Title: Morawy, 2021
Informations: acrylic, canvas81x60 cmopisany na odwrocie: MORAWY AKRYL NA PŁÓTNIE/81X60/2021 Natalia Kozarzewska
Estimation: 1400-1600
71. Paweł Batura
Title: Stalker, 2019
Informations: oil, canvas100x140 cm
Estimation: 1400-1800
72. Pervin Ece Yakacık
Title: Invasion, 2018
Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. p.d.: PEYŁ 02.18, opisany na odwrocie: Pervin Ece Yakacik Leczycki 50x70, Oil Invasion 02.2018
Estimation: 1400-1600
73. Paulina Ledzion
Title: Kompozycja XI, 2021
Informations: acrylic, canvas100x69 cmdescribed on the reverse: Paulina Ledzion
Estimation: 1200-1400
74. Sabina Salamon
Title: Solina o wschodzie, 2019
Informations: oil, canvas40x50 cmsygn. p.d.: S. Salamon '19, opisany na odwrocie: Solina o wschodzie 2019 S. Salamon
Estimation: 1200-1400