60 Aukcja Sztuki Młodej
Auction: 22 lutego 2022 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 19 lutego 2022 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 22 lutego 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 19 lutego 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Elżbieta Ponińska
Title: Spotkanie (dyptyk), 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: EPonińska '2022, opisany na odwrocie: "SPOTKANIE" dyptyk I cz. (100x100) akryl 100x50 cm mal. Elżbieta Ponińska 2022 r., opisany na odwrocie: SPOTKANIE" dyptyk cz. II (100x100) akryl 100x50 cm mal. Elżbieta Ponińska 2022 r.
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: PLN 2,400.00
2. Hanna Rozpara
Title: Czarny kwiat, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Czarny kwiat” 2021
Estimation: 2000-2400 PLN
3. Gabriela Paluch
Title: Widok Wenecji, 2021
Informations: oil, canvas70x100 cmref. pd: GP
Estimation: PLN 1200-1600
4. Katarzyna Kudełka
Title: Domatorzy, 2020
Informations: oil, canvas70x100 cmsygn. l.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: "Domatorzy" Katarzyna Kudełka 2020
Estimation: PLN 1600-2000
5. Beata Mura
Title: Pokora, 2021
Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. p.d.: Ryś 2021
Estimation: 2000-2400 PLN
Cena sprzedaży: PLN 2,200.00
6. Joanna Kulska
Title: Wszyscy uganiamy się za czymś, tymczasem nie ma nic, 2021
Informations: acrylic, cut, canvas100x100 cmsygn., opisany na odwrocie: J Kulska 2021
Estimation: PLN 1200-1600
7. Katia Meller
Title: Siad, 2022
Informations: acrylic, canvas90x60 cmsygn. p.d.: Katia Meller
Estimation: 1400-1800 PLN
8. Jakub Wasilewski
Title: Mistrz, 2021
Informations: oil, canvas70x100 cm
Estimation: PLN 1200-1600
9. Joanna Rudek
Title: Pedra, 2022
Informations: acrylic, canvas130x70 cmopisany na odwrocie: Rudek 'Pedra' 22
Estimation: 1800-2200 PLN
10. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: Dama z łasiczką, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2022
Estimation: 4600-6000 zł
Cena sprzedaży: PLN 3,000.00
11. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Ferwor – obiekt strategiczny Wędrowiec z cyklu Lekcja anatomii, 2020
Informations: acrylic, canvas90x100 cmopisany na odwrocie: 2020 Magdalena Barczyk-Kurus "Ferwor – obiekt strategiczny Wędrowiec" cykl: "Lekcja anatomii"
Estimation: PLN 1600-2000
12. Karolina Jarosławska
Title: Nad morzem 2, 2021
Informations: oil, canvas150x100 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
13. Paulina Lewandowska
Title: Boat, 2021
Informations: acrylic, canvas100x81 cmdescribed on the back: PR Lewandowska
Estimation: PLN 1200-1400
14. Jakub Szymanski
Title: Anima mundi II, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygnowany od frontu K.2022, na odwrocie: J.Szymański „Anima mundi II” 2022
Estimation: PLN 1600-2000
15. Nastazja Staniszewska
Title: Somnolence, 2021
Informations: oil, canvas80x130 cmsygn. p.d.: Nastazja Staniszewska, opisany na odwrocie: Anna Nastazja Staniszewska "Somnolence" 2021 r., Kraków olej na płótnie
Estimation: PLN 1600-2000
16. Bartłomiej Baranowski
Title: Nocą…, 2022
Informations: acrylic, canvas120x40 cmsygn. p.d: Baranowski 02/22
Estimation: 1400-1800 PLN
17. Emilia Formella
Title: Nieboskłon mam nad głową, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Emilia Aleksandra Formella, opisany na odwrocie: "Nieboskłon mam nad głową" akryl 2022 Emilia Aleksandra Formella
Estimation: 1600-1800 PLN
18. Joanna Mrozowska
Title: Dom na Wygnance I, 2019
Informations: oil, canvas140x120 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "DOM NA WYGNANCE I" tech. akryl, płótno 2019 wym. 140x120 cm
Estimation: 1400-1800 PLN
19. Andrzej Zujewicz
Title: Chaos, 2022
Informations: acrylic, HDF board80x120 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "CHAOS" '2022
Estimation: PLN 1400-1600
20. Mirela Bukała
Title: Adam i Ewa, 2022
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Mirela Bukała 2022
Estimation: 4,200-5,000 PLN
21. Barbara Bielecka-Woźniczko
Title: Krakowiak fantastyczny – I. Paderewski (Metafizyka zmysłów), 2018
Informations: oil, canvas100x130 cmsygn. l.d.: B. B. Woźniczko 2018, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Krakowiak Fantastyczny – I. Paderewski olej, płótno, 100x130, 2018 (Metafizyka zmysłów)
Estimation: PLN 1400-1600
22. Arkadiusz Ruszczyk
Title: In between, 2021
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: AR 2021, opisany na odwrocie: "In between" 100x80 cm, Acrylic on canvas Arkadiusz Ruszczyk 2021
Estimation: PLN 1200-1600
23. Agata Burnat
Title: Jest ok, 2021
Informations: acrylic, canvas70x50 cm sygn. p.d.: A. Burnat 21', opisany na odwrocie: AGATA BURNAT 2021 r.
Estimation: PLN 1400-1600
24. Izabela Drzewiecka
Title: Śpiew duszy, 2022
Informations: oil, acrylic, canvas80x90 cmsygn. p.d.: Izabela 2022, opisany na odwrocie: "Śpiew duszy" 2021 r. – 2022 r. olej i akryl na płótnie 90/80 cm Izabela Drzewiecka
Estimation: PLN 1200-1600
25. Julia Reiter
Title: Ole!, 2022
Informations: oil, canvas140x100 cmreference number pd Julia Reiter
Estimation: 3200-3800 zł
26. Andrzej Wirpszo
Informations: acrylic, canvas73x100 cmsygn. l.d.: WIRP '22, opisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU" AKRYL–PŁÓTNO 73x100 ANDRZEJ WIRPSZO
Estimation: PLN 1400-1600
27. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Sueno, 2022
Informations: olej, akryl, szlagmetal, płótno50x40 cmsygn. p.d. Sandecka Ląkocy '22, opisany na odwrocie: Sueno '22, Anna Sandecka-Ląkocy
Estimation: PLN 1400-1600
28. Beata Szumińska
Title: Całokształt, 2022
Informations: acrylic, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: B.SZUM „CAŁOKSZTAŁT” 2022
Estimation: PLN 1200-1400
29. Katarzyna Doroba
Title: Uwikłana, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: KDOROBA2022, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA UWIKŁANA AKRYL 100/100 STYCZEŃ 2022
Estimation: 1600-1800 PLN
30. Mirosław Nowiński
Title: Zagubiona sonata, 2022
Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Zagubiona sonata" tech. akryl na płótnie wym. 90x90 rok 2022 aut. Mirosław Nowiński
Estimation: 2400-2600 PLN
31. Marta Dunal
Title: Day Dream, 2022
Informations: acrylic, canvas 100x70 cm ref. pd: Marta Dunal
Estimation: PLN 1400-1600
32. Olena Horhol
Title: Flowering 34, 2020
Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Horhol 20
Estimation: PLN 1400-1600
33. Natalia Kozarzewska
Title: Ułamek Antarktydy, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmdescribed on the reverse
Estimation: PLN 1400-1600
34. Paulina Grosz
Title: Żyrandole, 2019
Informations: acrylic, spray, canvas110x90 cmopisany na odwrocie: Paulina Grosz 2019 "Żyrandole" 90x110 cm
Estimation: PLN 1200-1600
35. Pervin Ece Yakacık
Title: One point weird highway, 2019
Informations: olej, płótno, 50x70 cm50x70 cmsygn.: PEYŁ 01.19
Estimation: PLN 1200-1400
36. Adriana Zawadzka
Title: Enchantress, 2021
Informations: acrylic, canvas115x75 cmopisany na odwrocie: Adriana Zawadzka - Enchantress
Estimation: PLN 1200-1600
37. Kamila Stefania Tkaczyk
Title: Pałac umysłu, 2022
Informations: acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2022
Estimation: PLN 1200-1400
38. Ilona Woźniak
Title: Nad brzegiem, 2021
Informations: oil, canvas50x70 cmsygn. na odwrocie: I.W.
Estimation: PLN 1200-1400
39. Jena Polak
Title: Ona i on, 2022
Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. p.d.: '2021 Jena
Estimation: PLN 1200-1400
40. Karolina Dadura
Title: Dignified, 2021
Informations: acrylic, canvas110x70 cmopisany na odwrocie: Karolina Dadura "Dignified" 110x70 Akryl 2021
Estimation: 1400-1800 PLN
41. Jonasz Koperkiewicz
Title: Flauros, 2022
Informations: acrylic, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: Jonasz Koperkiewicz
Estimation: PLN 1400-1600
42. Maciej Kempiński
Title: Księżycowa, 2022
Informations: acrylic, canvas90x60 cmsygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Księżycowa" M. Kempiński MMXXII
Estimation: PLN 1400-1600
43. Justyna Brejnak
Title: D.N.A., 2021
Informations: acrylic, canvas70x60 cmopisany na odwrocie: "D.N.A" Justyna Brejnak 2021
Estimation: PLN 1200-1400
44. Monika Noga
Title: In pink II, 2021
Informations: oil, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Monika Noga In pink II 2021
Estimation: 1400-1800 PLN
45. Piestrzeniewicz fields
Title: Gest F, 2021
Informations: mixed technique, canvas80x80 cmdescribed on the reverse: POLA PIESTRZENIEWICZ
Estimation: PLN 1400-1600
46. Karolina Karkucińska
Title: Kobieca linia, 2022
Informations: acrylic, canvas110x100 cmsygn. p.d.: Karkucińska Karolina 2022 R.
Estimation: PLN 1400-1600
47. Magdalena Mędzkiewicz
Title: Extinct skin, 2022
Informations: oil, canvas50x120 cmsygn. p. krawędź: M. Mędzkiewicz 2022, opisany na odwrocie: "Extinct Skin", 2022 Magdalena Mędzkiewicz
Estimation: PLN 1400-1600
48. Sebastian Andrzejewski
Title: Gwałtowna zmiana pogody w Zatoce Otua, 2022
Informations: acrylic, canvas60x90 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski Gwałtowna zmiana pogody w Zatoce Otua 2022 AKRYL
Estimation: PLN 1400-1600
49. Sofia Wróblewska
Title: Czekanie z cyklu Samotność, 2021
Informations: acrylic, canvas90x70 cmsygn. p.d.: S. Wróblewska
Estimation: PLN 1400-1600
50. Nadia Sitnikova
Title: Każdy ma skrzydła, 2019
Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. p.d.: Sitnikova, opisany na odwrocie: Nadiia Sitnikova
Estimation: PLN 1200-1400
51. Kamil Klamczyński
Title: Lumine 2, 2021
Informations: olej na płótnie, 65x92 cmdescribed on the reverse
Estimation: PLN 1400-1600
52. Mariola Świgulska
Title: Skalne zauroczenie, 2021
Informations: acrylic, cut, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2021
Estimation: PLN 1400-1600
53. Marlena Kaczerska
Title: The saddest girl to ever hold a martini, 2021
Informations: acrylic, canvas80x120 cmopisany na odwrocie: MK 2021 "the saddest girl to ever hold a martini"
Estimation: PLN 1400-1600
54. Michał Jamioł
Title: Roztańczone myśli, 2022
Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. l.d.: M Jamioł, opisany na odwrocie: AKRYL | PŁÓTNO "ROZTAŃCZONE MYŚLI" 90x90 cm 2022 MJamioł
Estimation: 2000-2400 PLN
55. Michalina Czurakowska
Title: Echo, 2021
Informations: oil, canvas50x60 cm,sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 2021, „ECHO”
Estimation: PLN 1400-1600
56. Yulia Gurzhiyants
Title: Przebudzenie piękna, 2021
Informations: oil, canvas60x50 cm ref. pd: monogram
Estimation: PLN 1200-1400
57. Natalia Kusal
Title: Drewno, 2022
Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. p.d.: Natalia Ku.
Estimation: PLN 1200-1400
58. Marta Forc
Title: Wyciszenie, 2021, 2021
Informations: acrylic, canvas100x80 cmsygn. p.d.: Marta Forc XI 2021 r., opisany na odwrocie: "Wyciszenie" XI. 2021 Marta Forc 80x100 cm Akryl
Estimation: 1400-1800 PLN
59. Paulina Leszczyńska
Title: Linie horyzontu 2, 2021
Informations: oil, canvas70x70 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "LINIE HORYZONTU 2" PAULINA LESZCZYŃSKA Pola 2021' GRUDZIEŃ
Estimation: PLN 1200-1400
60. Weronika Preker
Title: Took a walk, 2020
Informations: olej, spray, akryl, płótno100x80 cm
Estimation: PLN 1400-1600
61. Marta Grzesik-Studzińska
Title: Pinokio z cyklu Poszukiwany, poszukiwana, 2020
Informations: acrylic, canvas115x75 cm described on the reverse
Estimation: PLN 1400-1600
62. Paulina Jawień
Title: 14 z cyklu Wzajemne powiązanie, 2021
Informations: oil, canvas90x55 cmopisany na odwrocie: CYKL WZAJEMNE POWIĄZANIE OLEJ NA PŁÓTNIE 90X55 2021 Jawień
Estimation: PLN 1200-1400
63. Ewelina Wasilewska
Title: Efekt motyla, 2021
Informations: oil, canvas110x80 cm
Estimation: 1400-1800 PLN
64. Sabina Salamon
Title: Solina o zachodzie, 2020
Informations: oil, canvas40x50 cmsygn. l.d.: S. Salamon 20, opisany na odwrocie: S. Salamon 20
Estimation: PLN 1200-1400
65. Tomasz Tais
Title: Conchita, 2020
Informations: oil, canvas80x84 cmsygn. p.d.: TAIS '20, opisany na odwrocie: TAIS TOMASZ "CONCHITA" 2020
Estimation: 1400-1800 PLN