61 Aukcja Sztuki Młodej
Auction: 22 marca 2022 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 15 marca 2022 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 22 marca 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 15 marca 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Maria Niekrasowa
Title: Kwiecień, 2020
Informations: acrylic, canvas60x45 cmsygn. p.g., opisany na odwrocie: NeKrasova Maria << April >>, 2020 acrylic on canvas 60x45
Estimation: PLN 1400-1600
2. Michał Jamioł
Title: Podarunek czasu, 2022
Informations: acrylic, canvas120x100 cmsygn. l.d.: MJamioł, opisany na odwrocie: AKRYL | PŁÓTNO "PODARUNEK CZASU" 100x120 cm 2022 MJamioł
Estimation: 1600-2200 zł
3. Agata Burnat
Informations: acrylic, canvas50x40 cmsygn. p.d.: A. Burnat 21', opisany na odwrocie: Agata Burnat 2021 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
4. Magdalena Chmielek
Title: Tropics VI, 2022
Informations: oil, canvas80x50 cmsygn. p.d.: MChmielek 2022, opisany na odwrocie: Tropics VI, Magdalena Chmielek, 2020, olej na płótnie
Estimation: 1400-1800 PLN
5. Beata Mura
Title: Pomimo wszystko, 2022
Informations: acrylic, canvas90x70 cmsygn. p. d.: Ryś 2022
Estimation: 3400-4000 PLN
6. Paulina Grosz
Title: Pejzaż nocą, 2020
Informations: akryl, pastel, spray, płótno120x100 cmopisany na odwrocie: Paulina Grosz 2020 "Pejzaż nocą" 100x120 cm
Estimation: 1400-1800 PLN
7. Małgorzata Kalinowska
Title: Uwikłanie, 2013
Informations: assemblage, płótno100x70 cmopisany na odwrocie: Małgorzata Kalinowska UWIKŁANIE, 2013
Estimation: PLN 1600-2000
8. Adriana Zawadzka
Title: Yin yang, 2021
Informations: acrylic, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: Adriana Zawadzka - Yin yang
Estimation: PLN 1400-1600
9. Damian Wojnowski
Title: Złodzieje gwiazd, 2021
Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: D.W., opisany na odwrocie: GRUDZIEŃ 2021 WOJNOWSKI "ZŁODZIEJE GWIAZD"
Estimation: 1400-1800 PLN
10. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: Orient Express, 2022
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2022
Estimation: 4600-6000 zł
Cena sprzedaży: PLN 1800.00
11. Michalina Czurakowska
Title: Patoka, 2021
Informations: acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA, 01.12.2021 „PATOKA” / „THE SWEETEST"
Estimation: 2200-3000 zł
12. Mariia Shpychak
Title: Dancing at Sunset, 2021
Informations: acrylic, canvas40x80 cmsygn. p.d.: SHPYCHAK, opisany na odwrocie: MARIIA SHPYCHAK, 2021
Estimation: PLN 1400-1600
13. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Intymność, cykl Intymność światła, 2021
Informations: acrylic, canvas80x120 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Intymność" cykl: "Intymność światła" 2021
Estimation: PLN 1600-2000
14. Iwona Kobryn
Title: Bez tytułu, z cyklu Ostatni dzień lata, 2022
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: cykl ostatni dzień lata Iwona Kobryń 2022
Estimation: 3000-3800 zł
15. Arkadiusz Koniusz
Title: Huta Renard 1922 r., 2006
Informations: oil, canvas55x72 cmsygn. p.d. A.K, opisany na odwrocie: WALCOWNIA "HRABIA RENARD" (1922) r. LIPIEC 2006
Estimation: PLN 1200-1400
16. Elżbieta Ponińska
Title: Orchid, 2022
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. p.d.: EPonińska '2022, opisany na odwrocie: "Orchidea" akryl na płótnie 60x60 cm autor: Elżbieta Ponińska 2022 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
17. Olena Horhol
Title: Jesień 6, 2021
Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: HorHol 21, opisany na odwrocie: HorHol 21
Estimation: 1600-2200 zł
18. Angelika Korzeniowska
Title: Podróż, 2020
Informations: mixed technique, canvas 90x90 cmsygn. p.d. monogramem, sygn. na odwrocie: Angelika Korzeniowska
Estimation: PLN 1200-1600
19. Krzysztof Kargol
Title: Pod powiekami, 2022
Informations: oil, canvas116x89 cmsygn. p.d.: KARGOL 22, opisany na odwrocie: POD POWIEKAMI OLEJ NA PŁÓTNIE 2022 Krzysztof Kargol
Estimation: PLN 1200-1600
20. Mirosław Nowiński
Title: Nuty zapisane w sercu, 2022
Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn. p.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Nuty zapisane w sercu" tech. akryl na płótnie wym. 90x90 rok 2022 aut. Mirosław Nowiński
Estimation: 2000-2600 zł
21. Edyta Romanowska
Title: Linear – Kolory Ziemi, 2022
Informations: acrylic, own technique, canvas90x120 cmopisany na odwrocie: >>Linear – Kolory Ziemi << Edyta Romanowska 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
22. Dawid Orłowski
Title: Byłam tam VI, 2021
Informations: acrylic, canvas60x60 cmopisany na odwrocie: "Byłam tam VI" Dawid Orłowski, 2021 r.
Estimation: PLN 1600-2000
23. Maciej Kempiński
Informations: acrylic, canvas50x100 cmopisany na odwrocie: MACIEJ KEMPIŃSKI MMXXII
Estimation: PLN 1400-1600
24. Mikołaj Korus
Title: Do zobaczenia po drugiej stronie, 2022
Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn.p.d.: 2022 M.A.KORUS
Estimation: PLN 1600-2000
25. Katarzyna Kudełka
Title: Teatr rozmaitości, 2021
Informations: acrylic, canvas90x120 cmsygn. p.d.: K. Kudełka, opisany na odwrocie: "Teatr rozmaitości" Katarzyna Kudełka 2021
Estimation: PLN 1600-2000
26. Joanna Mrozowska
Title: Różowa kamienica przy Stalowej, 2014
Informations: oil, canvas90x150 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA "RÓŻOWA KAMIENICA PRZY STALOWEJ" tech olej, płótno wym 90x150 cm 2014
Estimation: PLN 1600-2000
27. Andrzej Jakubczyk
Title: Monochrom 1, 2022
Informations: acrylic, canvas50x70 cmsygn. p.d.: A. JAKUBCZYK
Estimation: PLN 1200-1400
28. Sebastian Andrzejewski
Title: Tornado, 2021
Informations: oil, canvas50x70 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski Tornado olej 2021
Estimation: PLN 1400-1600
29. Joanna Rudek
Title: Temida / POZYCJA WYCOFANA, 2022
Informations: acrylic, canvas130x70 cm
30. Mirela Bukała
Title: Symbioza, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cm
Estimation: 4000-4600 zł
31. Kamila Stefania Tkaczyk
Title: Paris, 2021
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. d.k.: Kamila Stefania Tkaczyk 2022 PARISsygn. d.k.: Kamila Stefania Tkaczyk 2022 PARIS
Estimation: PLN 1400-1600
32. Sabina Salamon
Title: Sunflowers, 2021
Informations: oil, canvas50x40 cmsygn. l.d.: S. Salamon 21, opisany na odwrocie: Słoneczniki S. Salamon Łąka 20
Estimation: PLN 1200-1400
33. Sofia Wróblewska
Informations: acrylic, canvas 100x80 cmsygn. p.d.: S. Wróblewska
Estimation: PLN 1400-1600
34. Ilona Woźniak
Title: O zachodzie, 2022
Informations: oil, canvas50x70 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1200-1400
35. Andrzej Zujewicz
Title: Asteroida, 2021
Informations: akryl, piasek, płótno60x70 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "ASTEROIDA" '2021 akryl, piasek
Estimation: PLN 1400-1600
36. Artem Smorodin
Title: Cienki lód, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d., opisany na odwrocie: Artem Smorodin ur. 1981 "Cienki lód" 2022 akryl, płótno 70x100
Estimation: PLN 1400-1600
37. Ewelina Wasilewska
Title: Dary dla mej pani, 2022
Informations: oil, canvas80x110 cmsygn. p.d.: WE
Estimation: PLN 1600-2000
38. Karolina Jarosławska
Title: Wodospad, 2021
Informations: oil, canvas120x80 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
39. Marcin Kędzierski
Title: Varso Tower w szarówce, 2022
Informations: oil, canvas62x90 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI VARSO TOWER W SZARÓWCE 2022
Estimation: 1600-1800 PLN
40. Mariola Świgulska
Title: Symfonia wędrujących drzew, 2022
Informations: acrylic, cut, canvas 80x60 cmsygn.p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
41. Anna Beker
Title: Kłodzka, 2020
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: A. Beker
Estimation: PLN 1400-1600
42. Pervin Ece Yakacık
Title: Movement, 2022
Informations: oil, canvas50x80 cmsygn. p.d.: Pervinece
Estimation: PLN 1200-1600
43. Weronika Preker
Title: Autoportret, 2021
Informations: oil, canvas70x50 cmsygn. g. krawędź: WPreker22, opisany na odwrocie: WERONIKA PREKER AUTOPORTRET
Estimation: PLN 1200-1400
44. Katarzyna Doroba
Title: W ukryciu, 2022
Informations: acrylic, canvas90x60 cm sygn. l.d.: KDOROBA2022, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA W UKRYCIU AKRYL 60/90 MARZEC 2022
Estimation: PLN 1400-1600
45. Małgorzata Bundzewicz
Title: Przestrzeń miejska I, 2021
Informations: oil, canvas100x73 cmsygn. p.d.: m.k 2021, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA BUNDZEWICZ PRZESTRZEŃ MIEJSKA 1 100X73 olej/PŁÓTNO 2021
Estimation: 1400-1800 PLN
46. Julia Reiter
Title: Bezkres bezczas, 2022
Informations: oil, canvas140x100 cmsygn. p.d Julia Reiter
Estimation: 3200-3800 zł
47. Agata Knapik
Title: Dissociation, 2021
Informations: mixed technique, canvas 70x100 cmsygn. l.d.: KnP
Estimation: PLN 1200-1600
48. Teresa Kazimierczak
Title: Złote runo, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: Teresa Kazimierczak 2022
Estimation: PLN 1400-1600
49. Paulina Niemczyk
Title: Upadający, 2015
Informations: oil, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: Niemczyk 2015.
Estimation: PLN 1400-1600
50. Izabela Drzewiecka
Title: W słońcu Toskanii, 2022
Informations: oil, acrylic, canvas80x90 cm sygn. p.d.: Izolda 2022, opisany na odwrocie: "W słońcu Toskanii" 2022 olej i akryl na płótnie 90/80 cm, Izabela Drzewiecka
Estimation: PLN 1200-1600
51. Joanna Kulska
Title: Strach, 2021
Informations: oil, canvas100x100 cmopisany na odwrocie: J Kulska 2021
Estimation: PLN 1200-1600
52. Agnieszka Mrowca-Turek
Title: Jeszcze na chwilę III, 2022
Informations: acrylic, canvas70x60 cmsygn. l.d.: agnieszka.2022, opisany na odwrocie: JESZCZE NA CHWILĘ III agnieszka.MROWCA–TUREK 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
53. Gabriela Paluch
Title: City, 2022
Informations: oil, canvas80x100 cmref. pd: GP
Estimation: PLN 1400-1600
54. Małgorzata Dziewa-Kurzępa
Title: Pomiędzy/portal, 2021
Informations: acrylic, canvas60x50 cmsygn. na odwrocie: mgs 2021 r.
Estimation: PLN 1400-1600
55. Marta Forc
Title: Kobieta, 2022
Informations: acrylic, canvas80x70 cmsygn. p.d.: Marta Forc 2022 r., opisany na odwrocie: "Kobieta" Akryl, 70x80 cm Marta Forc 2022 r.
Estimation: PLN 1600-2000
56. Nastazja Staniszewska
Title: W oczekiwaniu, 2021
Informations: oil, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: Anna Nastazja Staniszewska Kraków, 03.2021 r.
Estimation: PLN 1600-2000
Cena sprzedaży: PLN 3,000.00
57. Krzysztof Bucior
Title: Przed siebie 2, 2021
Informations: oil, canvas100x70 cm
Estimation: PLN 1400-1600
58. Karolina Karkucińska
Title: Orbity, 2018
Informations: acrylic, canvas90x70 cmsygn. p.d. Chuda 2018
Estimation: PLN 1200-1400
59. Jolanta Haluch
Title: Miasto Zaklęte 3, 2018
Informations: oil, canvas140x60 cmreference number pd: Haluch
Estimation: 1800-2200 PLN
60. Andrzej Wirpszo
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. l.d.: WIRP '22, opisany na odwrocie: AKRYL 70X100 ANDRZEJ WIRPSZO 2022 BEZ TYTUŁU
Estimation: PLN 1400-1600
61. Sylwia Młodziejewska
Title: Kamuflaż, 2021
Informations: acrylic, canvas140x50 cmsygn. l.d.: S. Młodziejewska 2021
Estimation: PLN 1200-1600
62. Justyna Brejnak
Title: Vordersee, 2021
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. p.d.: Justyna Brejnak 2021, opisany na odwrocie: "Vordersee" 60x60 Justyna Brejnak 2021
Estimation: PLN 1400-1600
63. Paulina Lewandowska
Title: Nad brzegiem, 2021
Informations: acrylic, canvas80x100 cmsygn. na odwrocie: P.R. Lewandowska
Estimation: PLN 1200-1600
64. Hanna Rozpara
Title: water lily, 2022
Informations: acrylic, canvas50x40 cmsygn. p.d.: Hanna Rozpara 2022, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Lilia wodna” 2022
Estimation: 1800-2400 PLN
65. Paulina Leszczyńska
Title: Linie horyzontu 1, 2022
Informations: oil, canvas70x70 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie
Estimation: PLN 1200-1400