62 Aukcja Sztuki Młodej
Auction: 26 kwietnia 2022 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 19 kwietnia 2022 r.
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 26 kwietnia 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 19 kwietnia 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Joanna Kulska
Title: unconcern, 2021
Informations: acrylic, canvas120x120 cmopisany na odwrocie: J Kulska 2021
Estimation: PLN 1200-1600
2. Marta Forc
Title: Zamyślona rozmarzona, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: Marta Forc 2021 r., opisany na odwrocie: "Zamyślona, rozmarzona" Akryl 70x100 cm Marta Forc 2021 r.
Estimation: PLN 1600-2000
3. Justyna Ziętek
Informations: acrylic, canvas70x50 cm
Estimation: 1800-2200 PLN
4. Elżbieta Ponińska
Title: Wschód słońca, 2022
Informations: acrylic, canvas100x50 cmsygn. p.d.: EPonińska '2022, opisany na odwrocie: Tytuł: WSCHÓD SŁOŃCA akryl 100x50 cm autor: Elżbieta Ponińska 24-25.02.2022
Estimation: 1400-1800 PLN
5. Jakub Szymanski
Title: Pegazy 41, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. l.d.: K.2022, opisany na odwrocie: J. Szymański „PEGAZY 41” 2022
Estimation: 1600-2200 zł
6. Patrycja Kruszyńska-Mikulska
Title: Muzyka łagodzi obyczaje, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmopisany na odwrocie: P.K.Mikulska2022
Estimation: 4600-6000 zł
Cena sprzedaży: PLN 2,400.00
7. Agnieszka Mrowca-Turek
Title: Fiat, 2015
Informations: acrylic, canvas70x80 cmsygn. p.d.: Mrowca A. 2015, opisany na odwrocie: "POLSKI FIAT" AGNIESZKA MROWCA-TUREK 2015
Estimation: PLN 1400-1600
8. Jakub Kępka
Title: Żyjemy w poczuciu winy i cierpieniu, 2022
Informations: acrylic, oil, canvas90x65 cmopisany na odwrocie: "Żyjemy w poczuciu winy i cierpieniu" Kępka
Estimation: PLN 1400-1600
9. Magdalena Czaplicka-Dziaduch
Title: Obsesja II, 2022
Informations: oil, canvas100x89 cmsygn. p.d.: Helen.
Estimation: PLN 1200-1600
10. Barbara Bielecka-Woźniczko
Title: Wspomnienia I, 2022
Informations: acrylic, oil, canvas100x80 cmsygn. p.d.: BBW, opisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko | Wspomnienia I, 2022 | akryl, olej, płótno, 100x80 cm
Estimation: PLN 1400-1600
11. Hanna Rozpara
Title: Mniszek II, 2022
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d. Hanna Rozpara 2022, opisany na odwrocie: HANNA ROZPARA „Mniszek II” 2022
Estimation: 2000-2400 PLN
12. Andrzej Jakubczyk
Title: Tożsamość 1, 2021
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: A. JAKUBCZYK
Estimation: PLN 1400-1600
13. Mariola Świgulska
Title: W blasku drzewa, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2022 r.
Estimation: PLN 1400-1600
14. Marcin Pińkowski
Title: Odbicia luster, 2022
Informations: oil, canvas60x100 cmsygn. p.d.: Pińkowski'22, opisany na odwrocie: ODBICIA LUSTER | Pińkowski Marcin | 60x100 cm | OLEJ
Estimation: PLN 1200-1600
15. Beata Mura
Title: Złota przystań, 2022
Informations: acrylic, canvas90x90 cmsygn p.d.: Ryś 2022, opisany na odwrocie: "Złota przystań" Beata Mura 2022
Estimation: 3600-4000 zł
16. Ewelina Wasilewska
Title: Kto w tych oczach mieszka?, 2022
Informations: oil, canvas90x90 cmsygn. p.d.: WE, opisany na odwrocie: Kto w tych oczach mieszka? | Wasilewska Ewelina
Estimation: PLN 1600-2000
17. Jena Polak
Title: Venus, 2022
Informations: acrylic, canvas115x75 cmsygn. p.d.: Jena Polak, opisany na odwrocie: "Wenus" | Jena Polak
Estimation: PLN 1200-1600
18. Elwira Szewczyk
Title: Spadająca Alicja, 2021
Informations: acrylic, canvas100x60 cmsygn. p.d.: ES21, opisany na odwrocie: ELWIRA SZEWCZYK 2021
Estimation: PLN 1200-1400
19. Natalia Kozarzewska
Title: Oceanarium, 2022
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: OCEANARIUM | 2022 | Natalia Kozarzewska
Estimation: PLN 1400-1600
20. Marta Grzesik-Studzińska
Title: Wakacje lat 70-tych, 2022
Informations: acrylic, canvas115x75 cmopisany na odwrocie: MARTA GRZESIK-STUDZIŃSKA 2022 r. 115x75 cm "WAKACJE W LATACH 70" AKTYL NA PŁÓTNIE
Estimation: PLN 1400-1600
21. Mirela Bukała
Title: Dodo, 2022
Informations: acrylic, canvas100x70 cmopisany na odwrocie: Mirela Bukała 2022
Estimation: PLN 1200-1600
22. Krzysztof Kargol
Title: Penetration, 2022
Informations: oil, canvas130x100 cmsygn. l.d.: KARGOL 22, opisany na odwrocie: PRZENIKANIE | olej na płótnie | Krzysztof Kargol | 2022
Estimation: 1800-2200 PLN
23. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Przenikanie V – czerwony, z cyklu “Intymność światła”, 2021
Informations: acrylic, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus | "Przenikanie V – czerwony" | cykl: "Intymność światła" 2021
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1,400.00
24. Piotr Przybyła
Title: Wody 2022, 2022
Informations: mixed technique, canvas90x70 cmopisany na odwrocie: "WODY 2022" Piotr Przybyła 2022 r
Estimation: PLN 1400-1600
25. Bartłomiej Baranowski
Title: Czarodzieje drzew II, 2021
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. l.g. Baranowski04/21
Estimation: 1800-2200 PLN
26. Marcin Kędzierski
Title: Dziewczyna w biurze, 2022
Informations: oil, canvas60x84,5 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI | DZIEWCZYNA W BIURZE | 2022
Estimation: PLN 1400-1600
27. Sofia Wróblewska
Informations: acrylic, canvas92x65 cmsygn. l.d.: S. Wróblewska
Estimation: PLN 1400-1600
28. Teresa Kazimierczak
Title: Energia zimna, 2022
Informations: acrylic, canvas120x60 cmsygn. p.d.: 2022 Kazimierczak, opisany na odwrocie: Teresa Kazimierczak 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
29. Dawid Orłowski
Title: Byłam tam IV, 2021
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. l.d.: Orłowski D., opisany na odwrocie: "Byłam tam IV" Dawid Orłowski, 2021 r.
Estimation: PLN 1600-2000
30. Yuliya Stratovich
Informations: acrylic, canvas100x110 cmopisany na odwrocie: Yuliya Stratovich 2022
Estimation: 2000-2800 zł
31. Maciej Kempiński
Title: Baie de la souris, 2022
Informations: acrylic, canvas50x65 cm, 65,5x75,5 cm w oprawieopisany na odwrocie: "Baie de la souris" | M. Kempiński | MMXXII
Estimation: 1400-1800 PLN
32. Joanna Rudek
Title: De Volta, 2021
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: "De Volta" Joanna Rudek
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: PLN 2,600.00
33. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Dandelions IV, 2022
Informations: oil, acrylic, canvas80x100 cmsygn. p.d. Sandecka-Ląkocy'22
Estimation: 1400-1800 PLN
34. Yulia Gurzhiyants
Title: Early spring, 2022
Informations: oil, canvas50x50 cmreference number ld monogram
Estimation: 1600-1800 PLN
35. Michał Jamioł
Title: Awakening, 2022
Informations: acrylic, own technique, canvas90x90 cmsygn. p.d.: MJamioł, opisany na odwrocie: TECHNIKA AKRYL | PŁÓTNO | WŁASNA | "PRZEBUDZENIE" | 90cm x 90cm 2022 MJamioł
Estimation: 1800-2400 PLN
36. Gabriela Paluch
Title: O zachodzie słońca, 2022
Informations: oil, canvas80x100 cmref. pd: GP
Estimation: PLN 1200-1600
37. Izabela Nowakowska
Title: Eksperyment II – spotkanie SF, 2022
Informations: akryl, flamastry, płótno110x110 cmsygn. na dole: EKSPERYMENT II – spotkanie SF, Izabela Ro, 2022 r., opisany na odwrocie: "Eksperyment II – spotkanie SF, Izabela Ro, 2022 r., Izabela Nowakowska
Estimation: 1400-1800 PLN
38. Karolina Karkucińska
Title: Dwie tęcze, 2022
Informations: mixed technique, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: Karkucińska 2022
Estimation: PLN 1200-1600
39. Paulina Niemczyk
Title: Złoto, 2022
Informations: acrylic, canvasWed 50 cmopisany na odwrocie: Niemczyk 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
40. Krystian Bukowski
Title: Without title, 2009
Informations: oil, canvas70x90 cmsygn. p.d.: BUKOVSKY, opisany na odwrocie: OLEJ NA PŁÓTNIE | 70/90 | BUKOWSKI KRYSTIAN
Estimation: 1400-1800 PLN
41. Pola Melnyczuk
Title: Your uber has arrived, 2021
Informations: oil, canvas90x80 cmopisany na odwrocie: "Your uber has arrived" 2021 Pola Melnyczuk 90x80 cm
Estimation: PLN 1400-1600
42. Agnieszka Boroń
Title: Kia Sportage, 2019
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: ABoroń 2019, opisany na odwrocie: AGNIESZKA BOROŃ "KIA SPORTAGE" 2019
Estimation: PLN 1400-1600
43. Andrzej Wirpszo
Informations: acrylic, canvas73x100 cmsygn. l.d.: WIRP'22, opisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU" AKRYL–PŁÓTNO 73x100 ANDRZEJ WIRPSZO
Estimation: PLN 1400-1600
44. Karolina Jarosławska
Title: Waterfall, 2018
Informations: oil, canvas140x100 cmopisany na odwrocie: 2018 r. Karolina Jarosławska "Waterfall"
Estimation: 1800-2200 PLN
45. Monika Noga
Title: El Torso I, 2021
Informations: oil, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: El torso I, Monika Noga, 2021 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
46. Weronika Wójcik
Title: Ferrari, 2022
Informations: acrylic, canvas60x73 cmsygn. p.d.: WW, opisany na odwrocie: Weronika Wójcik 2022 Ferrari
Estimation: 1600-1800 PLN
47. Andrzej Zujewicz
Title: War, 2022
Informations: acrylic, board 100x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "WAR" '2022
Estimation: PLN 1400-1600
48. Edyta Romanowska
Informations: acrylic, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: >> Circle II << Edyta Romanowska 2022
Estimation: PLN 1600-2000
49. Paulina Zubowicz
Title: Pstrokate pióra, 2022
Informations: acrylic, canvas60x80 cmsygn. p.d.: Zubowicz
Estimation: PLN 1200-1600
50. Joanna Mrozowska
Title: Izolacja, 2017
Informations: acrylic, canvas100x140 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | "IZOLACJA" | akryl, płótno | wym. 100x140 cm | 2017
Estimation: PLN 1600-2000
51. Sebastian Andrzejewski
Title: Fabryka lateksu, 2022
Informations: acrylic, canvas50x70 cmopisany na odwrocie: Sebastian Andrzejewski | FABRYKA LATEKSU | AKRYL WERNIKS 2022
Estimation: PLN 1200-1400
52. Michalina Czurakowska
Title: The Bookkeeper, 2017
Informations: acrylic, canvas100x125 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 2017 WARSZAWA „THE BOOKKEEPER”
Estimation: 2400-3000 zł
Cena sprzedaży: 1700,00 zł zł
53. Justyna Brejnak
Title: Kanał Odra-Hawela, 2021
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. l.d.: Justyna Brejnak 2021, opisany na odwrocie: "Kanał Odra-Hawela" | Justyna Brejnak | 2021
Estimation: PLN 1400-1600
54. Ilona Woźniak
Title: Pogodnie, 2022
Informations: oil, canvas50x70 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1200-1400
55. Sabina Salamon
Title: Koniec sierpnia, 2019
Informations: oil, canvas40x60 cmsygn. p.d.: S. Salamon 19, opisany na odwrocie: S. Salamon 19
Estimation: PLN 1200-1400
56. Jolanta Haluch
Title: Before storm, 2022
Informations: oil, canvas30x60 cmsygn. p.d.: Haluch '22
Estimation: 1600-2200 zł
57. Katarzyna Kudełka
Title: Więzienie, 2022
Informations: acrylic, canvas90x120 cmsygn. p.d.: KKudełka, opisany na odwrocie: K. KUDEŁKA "WIĘZIENIE" 2022 120x90 cm
Estimation: PLN 1600-2000
58. Olena Horhol
Title: Without title, 2020
Informations: oil, canvas80x120 cmsygn. p.g.: HorHol 20, opisany na odwrocie: HorHol 20
Estimation: 2000-2400 PLN
59. Katarzyna Doroba
Title: Kłujące myśli, 2022
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn.p.d. KDOROBA2022, opisany na odwrocie: KATARZYNA DOROBA | KŁUJĄCE MYŚLI | AKRYL 50/70 2022
Estimation: PLN 1200-1600
60. Adam Biszewski
Title: Lód, 2022
Informations: acrylic, canvas60x80 cmopisany na odwrocie: ADAM BISZEWSKI "LÓD" AKRYL NA PŁÓTNIE, 80X60, 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
61. Iwona Kobryn
Title: Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2022
Informations: acrylic, canvas50x50 cmdescribed on the reverse
Estimation: 3400-4200 zł
Cena sprzedaży: 5000,00 zł
62. Izabela Drzewiecka
Title: W tańcu radości, 2022
Informations: oil, acrylic, canvas70x60 cmopisany na odwrocie: "W TAŃCU RADOŚCI" 2022 r. olej i akryl na płótnie 70/60 cm Izabela Drzewiecka
Estimation: PLN 1400-1600
63. Marta Dunal
Title: Memories, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. na odwrocie: Marta Dunal
Estimation: PLN 1400-1600
64. Kamila Stefania Tkaczyk
Title: Chusteczka, 2016
Informations: acrylic, canvas70x50 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk 2016, opisany na odwrocie: 'Chusteczka' | 49,5x70 | Kamila Stefania Tkaczyk | 2016
Estimation: PLN 1400-1600
65. Magdalena Mędzkiewicz
Title: Times we live in, 2022
Informations: acrylic, canvas120x100 cmopisany na odwrocie: "Times we live in", 2022 Magdalena Mędzkiewicz
Estimation: PLN 1400-1600
66. Paulina Leszczyńska
Title: Orange meadows, 2022
Informations: oil, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie
Estimation: PLN 1400-1600
67. Krzysztof Bucior
Title: Ostatni przedział, 2021
Informations: oil, canvas70x100 cm
Estimation: PLN 1400-1600
68. Magdalena Łazar-Massier
Title: Au III, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cm
Estimation: PLN 1400-1600