64 Aukcja Sztuki Młodej
Auction: 28 czerwca 2022 r., godz. 19:30
Before auction exhibition: od 21 czerwca 2022 r., pon.-pt. 12:00-19:00, sob. 11:00-16:00
Zapraszamy do udziału w licytacji we wtorek 28 czerwca 2022 r. o godz. 19:30. Wszystkie prace prezentowane w katalogu można oglądać na żywo na wystawie przedaukcyjnej, która dostępna będzie od 21 czerwca 2022 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w tygodniu w godz. 12:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 11:00-16:00.
1. Adam Meler
Title: Iluzje, 2022
Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. p.d. monogramem
Estimation: PLN 1600-2000
2. Andrzej Wirpszo
Informations: acrylic, canvas81 x 100 cmsygn. l.d.: WIRP'22, opisany na odwrocie: "BEZ TYTUŁU" WYM. 81x100 ROK 2022 AKRYL-PŁÓTNO ANDRZEJ WIRPSZO
Estimation: 1400-1800 PLN
3. Maciej Kempiński
Title: Villtur hestur, 2022
Informations: acrylic, canvas91x62 cmsygn. l.d.: Kempiński, opisany na odwrocie: "Villtur hestur" M. Kempiński MMXXII
Estimation: 1400-1800 PLN
4. Anna Sandecka-Ląkocy
Title: Magic Rustle, 2022
Informations: acrylic, cut, canvas110x100 cmsygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'22
Estimation: 1800-2200 PLN
5. Barbara Bielecka-Woźniczko
Title: Z cyklu Drzewa XII, 2022
Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: Barbara Bielecka-Woźniczko Z cyklu Drzewa XII akryl, olej, płótno, 90x90, 2022
Estimation: PLN 1400-1600
6. Beata Mura
Title: Na skraju niemożliwego, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. p.d.: Ryś 2022, opisany na odwrocie: ""Na skraju niemożliwego"" Beata Mura 2022"
Estimation: 2400-3800 zł
7. Natalia Kozarzewska
Title: Tuscany, 2022
Informations: acrylic, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: TOSKANIA 22' 90x90 Natalia Kozarzewska
Estimation: 1400-1800 PLN
8. Michalina Czurakowska
Title: Clean World, 2022
Informations: acrylic, canvas70x90 cmsygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA, opisany na odwrocie: MICHALINA CZURAKOWSKA 30.05.2022 "CLEAN WORLD"
Estimation: 1800-2200 PLN
9. Jena Polak
Title: Wiedźma, 2022
Informations: acrylic, cut, canvas70x100 cmopisany na odwrocie: "Wiedźma" Jena Polak
Estimation: 1400-1800 PLN
10. Magdalena Barczyk-Kurus
Title: Cosmos z cyklu Intymność światła, 2022
Informations: acrylic, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: Magdalena Barczyk-Kurus "Cosmos" cykl: "Intymność światła" 2022
Estimation: 1800-2000 PLN
Cena sprzedaży: PLN 2,400.00
11. Andrii Savchenko
Title: Żądza, 2022
Informations: acrylic, spray, canvas70x70 cmsygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie "Lust" 18/5/22 Juvone Money
Estimation: 1600-1800 PLN
12. Bartłomiej Baranowski
Informations: acrylic, canvas50x60 cmsygn. p.g.: BARANOWSKI 23:22
Estimation: PLN 1600-2000
13. Jakub Szymanski
Title: Terra, 2022
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. K. 2022, opisany na odwrocie J.Szymański „Terra” 2022
Estimation: 1800-2200 PLN
Cena sprzedaży: PLN 1800.00
14. Kamil Klamczyński
Title: Przed nocą 15, 2022
Informations: oil, canvas65x54 cmsygn. l.d.: K. Klamczyński '22
Estimation: PLN 1600-2000
15. Anzhela Tistyk
Title: Spojrzenia, 2022
Informations: acrylic, canvas60x50 cmopisany na odwrocie: Anzhela Tistyk, 2022, akryl
Estimation: 1400-1800 PLN
16. Anastasiya Kamarova
Informations: oil, canvas80x60 cm
Estimation: 2000-2400 PLN
17. Anna Maria Jankiewicz
Title: The Feminine Urge, 2022
Informations: akryl, żywica epoksydowa, tusz, płytaśr. 80 cmopisany na odwrocie: "THE FEMININE URGE" By Anna Maria Jankiewicz BYDGOSZCZ 2022
Estimation: 1600-2200 zł
18. Katarzyna Wołodkiewicz
Title: Dawn, 2022
Informations: acrylic, canvas90x60 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: 33/2022 | Katarzyna Wołodkiewicz | Świt | Przestrzenie Wewnętrzne
Estimation: 1400-1800 PLN
19. Artem Tuliuk
Title: Złota sukienka, 2022
Informations: acrylic, oil, schagmetal, canvas 100x70 cmsygn. p.d.: ATuliuk
Estimation: 2000-2600 zł
20. Joanna Rudek
Title: Fruktoza, 2022
Informations: acrylic, oil, canvas90x90 cmopisany na odwrocie: JR 'Fruktoza' 22
Estimation: 2400-3000 zł
21. Aleksandra Adamczak
Title: Zakwitająca kobiecość, 2022
Informations: akryl, kredka, płótno100x100 cmsygn. p.d.: Adamczak 2022, opisany na odwrocie: ALEKSANDRA ADAMCZAK 2022
Estimation: 1800-2200 PLN
22. Katarzyna Kot
Title: Rok Tygrysa, 2022
Informations: acrylic, oil, canvas80x60 cmopisany na odwrocie: KATARZYNA KOT "ROK TYGRYSA" AKRYL OLEJ 60x80 2022 r.
Estimation: 1600-1800 PLN
23. Iwona Kobryn
Title: Bez tytułu z cyklu Lekcja rytmiki, 2022
Informations: acrylic, canvas50x50 cmopisany na odwrocie: cykl: Lekcja rytmiki Iwona Kobryń 2022
Estimation: 4000-5500 zł
24. Sylwia Dwornicka
Title: Tańczące, 2022
Informations: acrylic, canvas70x70 cmsygn. p.d.: Sylwia Dwornicka 2022, opisane na odwrocie: "TAŃCZĄCE" SYLWIA DWORNICKA 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
25. Darina Beznosenko
Title: Kompatybilność, 2020
Informations: acrylic, canvas60x80 cmygn. p.d.: Beznosenko, opisany na odwrocie: Darina Beznosenko 1999 "Kompatybilność" 2020
Estimation: PLN 1400-1600
26. Anastasiya Tkachiv
Title: Nightmare, 2022
Informations: acrylic, canvas80x100 cm
Estimation: PLN 1600-2000
27. Joanna Mrozowska
Title: Zabawa w chowanego, 2021
Informations: acrylic, canvas130x100 cmopisany na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA | ZABAWA W CHOWANEGO | tech akryl płótno | wym 130x100 cm | 2021
Estimation: PLN 1600-2000
28. Arkadiusz Rataj
Title: Obraz algorytmiczny: GCD, 2020
Informations: acrylic, canvas120x80 cm
Estimation: PLN 1400-1600
29. Katarzyna Plewa
Title: Volva, 2022
Informations: acrylic, oil, canvas80x60 cmsygn. p.d.: K. PLEWA 2022"
Estimation: 1400-1800 PLN
30. Sebastian Andrzejewski
Title: W kierunku równowagi – rozpad konstrukcji (dyptyk), 2022
Informations: acrylic, canvas2x (120x110) cmopisane na odwrocie: Sebastian Andrzejewski W kirunku równowagi – Rozpad konstrukcji (dyptyk) 2022 AKRYL WERNIKS
Estimation: PLN 1600-2000
31. Andrzej Zujewicz
Title: Cisza 2, 2022
Informations: acrylic, canvas60x100 cmopisany na odwrocie: ANDRZEJ ZUJEWICZ "CISZA 2" '2022
Estimation: 1400-1800 PLN
32. Hanna Pushkarova
Title: Koi, 2022
Informations: oil, canvas100x40 cmsygn. p.d.: PUSHKAROVA, opisany na odwrocie: Pushkarova Hanna "Koi" 2022 r płótno, olej, 100x40 cm
Estimation: PLN 1600-2000
33. Elżbieta Ponińska
Title: Lato na jeziorach, 2021
Informations: acrylic, canvas80x80 cmsygn. p.d.: Ponińska '2021, opisany na odwrocie: "Lato na jeziorach" akryl 80x80 cm mal. Elżbieta Ponińska 2021 r.
Estimation: 1400-1800 PLN
34. Dawid Orłowski
Title: Byłam tam III, 2021
Informations: acrylic, canvas60x60 cmsygn. l.d.: Orłowski D, opisany na odwrocie: "Byłam tam III" Dawid Orłowski, 2021 r.
Estimation: PLN 1400-1600
35. Katarzyna Doroba
Title: Zjeżdżalnia, 2022
Informations: acrylic, canvas120x80 cmsygn. l.d.: KDOROBA2022, opisany na odwrocie: ZJEŻDŻALNIA KATARZYNA DOROBA AKRYL 80/120 PLENER 2022
Estimation: PLN 1600-2000
36. Gabriela Paluch
Title: Grecka wyspa, 2022
Informations: oil, canvas100x100 cmref. pd: GP
Estimation: 1400-1800 PLN
37. Marcin Kędzierski
Title: Fifi na spocie, a Francuz tylko przejazdem, 2022
Informations: acrylic, canvas70x70 cmopisany na odwrocie: MARCIN KĘDZIERSKI FIFI NA SPOCIE, A FRANCUZ TYLKO PRZEJAZDEM 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
38. Mirosław Nowiński
Title: Weneckie gondole, 2022
Informations: acrylic, canvas100x100 cmsygn. l.d.: Nowiński M., opisany na odwrocie: "Weneckie gondole" | tech. akryl na płótnie | wym. 100x100 | rok 2022 | aut. Mirosław Nowiński
Estimation: 2200-2800 PLN
39. Kseniia Noryk
Title: Bukiet peonii, 2022
Informations: oil, canvas60x60 cmsygn. p.d.: Noryk Kseniya 22
Estimation: PLN 1400-1600
40. Svitlana Balatska
Title: Lawendowe pole, 2019
Informations: acrylic, canvas70x50 cmopisany na odwrocie: Svitlana Balatska | Lavender Field, 2019 | Acrylic on Canvas, copy 1/1 | 50x70 cm
Estimation: PLN 1400-1600
41. Nadiia Shepitchak
Title: Cry, 2020
Informations: olej, płótno, panel malarski50x50 cmopisany na odwrocie: Nadiia Shepitchak "Cry" 2020 acrylic, canvas on wood
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: PLN 1,400.00
42. Teresa Kazimierczak
Title: Female act, 2017
Informations: oil, canvas110x100 cmopisany na odwrocie: Teresa Kazimierczak
Estimation: 1400-1800 PLN
43. Urszula Szulborska
Title: Schyłek lata, 2021
Informations: akryl, mazaki akrylowe, płótno115x75 cmsygn. p.d.: US
Estimation: PLN 1600-2000
44. Tomasz Tais
Title: Pamplona, 2021
Informations: oil, canvas100x70 cmsygn. p.d.: Tais '21, opisany na odwrocie: TOMASZ TAIS "PAMPLONA" 100x70 cm 2021
Estimation: PLN 1400-1600
45. Ilona Woźniak
Title: Widok na morze, 2022
Informations: oil, canvas50x70 cmdescribed on the back: IW
Estimation: PLN 1200-1400
46. Michał Rejner
Title: MR90-S1, 2022
Informations: acrylic, canvas120x85 cmsygn. p.d.: M. Rejner, opisany na odwrocie: MR90-S1 2022
Estimation: 3800-4600 zł
47. Kamila Stefania Tkaczyk
Title: In the garden, 2022
Informations: acrylic, canvas70x100 cmsygn. p.d.: Kamila Stefania Tkaczyk In the garden 2022
Estimation: PLN 1200-1600
48. Kamil Jaczyński
Title: Waiting for the cure, 2022
Informations: akryl, collage, markery, spray, dermatograf, pastele olejowe, kredki, płótno 90x70 cmsygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: WAITING FOR THE CURE KAMIL JACZYŃSKI WARSZAWA 2022
Estimation: PLN 1400-1600
49. Michał Borucki
Title: Początek, 2015
Informations: oil, canvas80x60 cmsygn. p.d.: MBorucki, opisany na odwrocie: "POCZĄTEK" ("ZAKAZANY OWOC") MICHAŁ JAN BORUCKI 2015 OIL ON CANVAS 60x80 cm
Estimation: PLN 2800-3600
Cena sprzedaży: 4400,00 zł
50. Paweł Batura
Title: Poza sferami, 2016
Informations: acrylic, canvas100x80 cmdescribed on the reverse
Estimation: 1800-2200 PLN
51. Liudmyla Bezusko
Title: Ten, kto wychodzi z mgły, z cyklu Duchy pradawnego lasu, 2022
Informations: kolaż, obiekt przestrzenny, technika własna51x30x14 cm
Estimation: 1600-2200 zł
52. Beata Tarnowska
Title: Nierzeczywiste, 2022
Informations: mixed technique, oil, canvas120x150 cmopisany na odwrocie: B. TARNOWSKA z cyklu NIERZECZYWISTE / UNREAL
Estimation: 1600-2200 zł
53. Agnieszka Hernik
Title: Koralowiec, 2014
Informations: glina szamotowa, szkliwo53x25x22 cm
Estimation: 2000-2500 PLN
54. Julia Dunko
Title: Edara, 2022
Informations: acrylic, canvas100x80 cmopisany na odwrocie: "Edara" 2022 akryl na płótnie 80x100 cm Julia Dunko DJulia
Estimation: PLN 1600-2000
55. Julia Reiter
Title: Myśli ulotne, 2022
Informations: oil, canvas140x100 cmref. pd: Julia Reiter
Estimation: 3200-4600 zł
56. Yuliya Halyshyn
Title: Ambition, 2022
Informations: acrylic, canvas70x60 cmopisany na odwrocie: Yuliya Halyshyn, 1993, Ukraine | "Ambition" 2022 | Canvas, acrylic, 70x60
Estimation: PLN 1600-2000
57. Paulina Leszczyńska
Title: Układy III, 2005
Informations: oil, canvas81x60 cmsygn. p.d.: Pola, opisany na odwrocie: "UKŁADY" III TRYPTYK Paulina Leszczyńska – Pola 2005
Estimation: PLN 1200-1600
58. Sabina Salamon
Title: Sunflowers, 2022
Informations: oil, canvas30x50 cmsygn. l.d.: S. Salamon, opisany na odwrocie: S. Salamon Słoneczniki 22
Estimation: PLN 1200-1600
59. Justyna Brejnak
Title: Girl, 2022
Informations: acrylic, canvas90x70 cmsygn. p.d.: Justyna Brejnak 2022, opisany na odwrocie: "GIRL" 90x70 2022 Justyna Brejnak
Estimation: 1400-1800 PLN
60. Maciej Hoppe
Title: Klaun z cyklu Be happy, 2022
Informations: acrylic, canvas100x70 cmsygn. p.d.: Hoppe 2022
Estimation: 1400-1800 PLN
61. Yehor Lemzyakoff
Title: №1 from the series the Rumble in the Jungle, 2018
Informations: oil, canvas140x90 cmopisany na odwrocie: "№1 from the series "The Rumble in the Jungle" Oil on Canvas 140x90 cm 2018 Yehor Lemzyakoff
Estimation: PLN 1400-1600
Cena sprzedaży: PLN 1,400.00
62. Izabela Drzewiecka
Title: Zawirowanie, 2022
Informations: oil, acrylic, canvas80x60 cmsygn. p.d.: Izabela 2022, opisany na odwrocie: "Zawirowanie" 2022 r. olej i akryl na płótnie 80/60 cm Izabela Drzewiecka
Estimation: 1400-1800 PLN
63. Mariola Świgulska
Title: Dryfująca Nibylandia, 2022
Informations: acrylic, canvasWed 60 cmsygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2022 r
Estimation: 1400-1800 PLN
64. Sofia Wróblewska
Title: Kobieta w sukni, 2022
Informations: acrylic, canvas100x81 cmsygn. p.d.: S. Wróblewska
Estimation: PLN 1400-1600
65. Ewa Jaros
Title: Pola rzepaku, 2022
Informations: acrylic, canvas80x100 cmopisany na odwrocie: Pole rzepaku E. JAROS 2022
Estimation: PLN 1400-1600